Android Telefon IP Adresi Öğrenilebilir mi?

Daha fazla  
Arkadaşlar iyi akşamlar hepinize. Ben telefonumun IP adresinin nasıl öğrenilebileceğini merak ediyorum. Yani başkası hangi yöntemlerle öğrenebilir? Ayrıca öğrenirse neler yapabilir? IP adresini öğrenirse aynı adresi yazıp başka telefondan benim hesaplarıma erişim sağlayabilir mi? Bu konularda yardımcı olursanız çok sevinirim. Yanlış yerde konu açtıysam kusura bakmayın.

Cevap verebilecek arkadaşlar yok mu?

IP adresini internette web sağlayıcı gibi sitelerden görebilirsin. Birisi senin IP adresinle neler yapabilir dersen çeşitli ihtimaller var ama genelde çoğunun yalan çıktığıda söyleniyor. Bu adresten sorgulatabilirsin istersen.
http://www.ipsorgu.com/

IP adresini internette web sağlayıcı gibi sitelerden görebilirsin. Birisi senin IP adresinle neler yapabilir dersen çeşitli ihtimaller var ama genelde çoğunun yalan çıktığıda söyleniyor. Bu adresten sorgulatabilirsin istersen.
IP Sorgulama - IP Adresi Sorgulama ve IP No Bul
Peki bir bilgin var mı mesela rootlu bir telefon üzerinden ya da bilgisayar üzerinden benim IP adresimi kullanan bir kişi bana ait olan hesaplara erişebilir mi? Facebook, Instagram gibi...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı