Android telefon kilitlendi reset atınca şifre girmek için klavye gelmiyor

cityofscience

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,

Android telefonum aniden kilitlendi ve restart attığımda başlangıçta girilmesi gereken şifre için klavye çıkmıyor. İvedi, önemli durum aramalarına tıkladığımda dokunmatik çalışıyor, ancak şifre ekranına klavyeyi vermiyor bu sorunu nasıl çözebilirim?

OTG kablon varsa klavye takmayı deneyebilirsin.
Söylediğiniz mantıklı da bildiğim kadarıyla OTG kablonun çalışabilmesi için telefonun içinden özel bir ayar yapılması gerekiyor normal şartlarda o şekilde klavye etkisiz olur. Tuhaf olan dokunmatik ekranımda herhangi bir bozukluk olmamasına rağmen bu durumu yaşıyorum.

Söylediğiniz mantıklı da bildiğim kadarıyla OTG kablonun çalışabilmesi için telefonun içinden özel bir ayar yapılması gerekiyor normal şartlarda o şekilde klavye etkisiz olur. Tuhaf olan dokunmatik ekranımda herhangi bir bozukluk olmamasına rağmen bu durumu yaşıyorum.
Yeni nesil cihazlardan kullanıyorsanız bir şey değiştirmenize gerek yok sadece araya dönüştürücü alacaksınız.

telefonu alalı 2 yıl olmadı.
Yeni nesil cihazlardan kullanıyorsanız bir şey değiştirmenize gerek yok sadece araya dönüştürücü alacaksınız.
Telefonu alalı 2 yıl olmadı, günceldir diye tahmin ediyorum.

Otg Kablosu aldım bugün telefonuma mause bağlamak bir tane telefonuma takınca direkt olarak kontrol edip telefonu açabildim, ancak daha yeni olan telefonumda çalışması sebebi bilen varsa yazabilir konu günceldir.

Otg Kablosu aldım bugün telefonuma mause bağlamak için. Telefonumun birisine takınca direkt olarak kontrol edip telefonu açabildim, ancak daha yeni olan telefonumda çalışması sebebi bilen varsa yazabilir konu günceldir.

Otg Kablosu aldım bugün telefonuma mause bağlamak için. Telefonumun birisine takınca direkt olarak kontrol edip telefonu açabildim, ancak daha yeni olan telefonumda işey yaramadı. Sebebini bilen varsa yazabilir konu günceldir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı