Android Telefon Önerisi

Önerdiğim Redmi 7 en iyisi. Günlük kullanım için çok uygun ve 4000 Mah bataryası rahat 1 gün götürür.
Hocam maksimum bütçe 800 TL ve şarj konusunda Nokia 2 daha sağlam gibi duruyor. Daha az güç tüketmesi ve ayni kapasitedeki pil ile daha rahat olacağını düşünüyorum.

Arkadaşlar öyle oyun oynamayacak ya da çok fazla uygulamalarla uğraşmayacak. İnstagram, Facebook kullanmıyor. Onun için bütçeyi çok aşmak istemiyorum gerek de yok zaten. Şuan ki Samsung Galaxy Grand Neo bile fazlasıyla yetiyor sadece eskidiği için sorun çıkarıyor babama. Onun için yeni telefon almak istiyoruz. Çok fazla özellik beklemiyoruz.

Hocam oyun oynamayacak. Whatsapp ve bazı küçük uygulamalar kullanıyor. Bir de evdeyken bazen youtube. Bu yönleri nasıl telefonun. Bir de pil konusunda nasıl hocam. Kaç gün gidiyor?

Pili ne kadar gidiyor tam test etmedim çünkü telefon benim değil. :D Ama kullandım. Zaten kullanan kişi Facebook ve Youtube kullanıyor, fotoğraf çekiyor. Ben telefonu elime aldığım zaman sorun yaşamıyorum. Yani o kadar kullanımdan sonra kasma donma yok. Pili ise iyi gidiyor diye hatırlıyorum.

Pili ne kadar gidiyor tam test etmedim çünkü telefon benim değil. :D Ama kullandım. Zaten kullanan kişi Facebook ve Youtube kullanıyor, fotoğraf çekiyor. Ben telefonu elime aldığım zaman sorun yaşamıyorum. Yani o kadar kullanımdan sonra kasma donma yok. Pili ise iyi gidiyor diye hatırlıyorum.
Teşekkürler hocam. Ana önceliğimiz pil. İşe gittiğinde kenarda köşede bıraktığında geri geldiğinde telefon kapanmamış olsun yeter diyoruz. Çok fazla bir beklentimiz yok telefondan. Eğer bir iki gün sıkıntısız çıkarıyorsa bizim için ideal. Hocam bir de bir sorum var. Dün bir kaç sitede dolaşırken bir kaç yorumla karşılaştım. Telefon arayüzde dahi çok fazla donma yapıyor diyen bir kaç kişi olmuş. Yorumların %5 i falan böyle. Çok küçük bir oran ama insanın kafasını karıştırıyor yinede. Böyle bir şikayetiniz oldu mu hiç?

Teşekkürler hocam. Ana önceliğimiz pil. İşe gittiğinde kenarda köşede bıraktığında geri geldiğinde telefon kapanmamış olsun yeter diyoruz. Çok fazla bir beklentimiz yok telefondan. Eğer bir iki gün sıkıntısız çıkarıyorsa bizim için ideal. Hocam bir de bir sorum var. Dün bir kaç sitede dolaşırken bir kaç yorumla karşılaştım. Telefon arayüzde dahi çok fazla donma yapıyor diyen bir kaç kişi olmuş. Yorumların %5 i falan böyle. Çok küçük bir oran ama insanın kafasını karıştırıyor yinede. Böyle bir şikayetiniz oldu mu hiç?

Hayır olmadı. Hatta çok akıcıydı beni şaşırttı. Pil ömrü hakkında maalesef bir şey hatırlamıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı