Android Telefona Rat/Keylogger Atılma Sorunu

HasanAli34

Hectopat
Daha fazla  
Android telefonuma Rat veya Keylogger atıldı. Ben bunu sonradan fark ettim. Banka işlemleri için uğraşıyordum ve doğrulama için telefon numaram istendi. Ve 4 haneli bir şifre gelecekti, gelmedi sandım ama gelmiş olabilir. Ve adam o şifreyi alıp bir şey yapabilir mi? Bir de telefona ROM atarsam Rat veya Keylogger gider mi?

@Recep Baltaş

Bende de aynı sorun var, ya Rat ya da Keylogger var yüzde yüz eminim, lütfen yardımcı olun. Telefonumda LG G4 Root atılmıyor, ROM da atamıyorum :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynı sorun var ya rat yada keylogger var yüzde yüz eminim lütfen yardımcı olun. Telefonumda LG G4 root atılmıyor romda atamıyorum :(
Aynı diye bir şey yok aynı ise ne yapılacağını yazmışsınız uygularsınız.

Reverse klavye kullan.
Android telefonuma Rat veya Keylogger atıldı. Ben bunu sonradan fark ettim. Banka işlemleri için uğraşıyordum ve doğrulama için telefon numaram istendi. Ve 4 haneli bir şifre gelecekti, gelmedi sandım ama gelmiş olabilir. Ve adam o şifreyi alıp bir şey yapabilir mi? Bir de telefona ROM atarsam Rat veya Keylogger gider mi?

@Recep Baltaş

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı