Android telefona USB'yle virüs aktarılır mı?

Sıkıntı çıkmaz eğer telefonunuzda yavaşlama olmadıysa zaten sıkıntı yoktur.
Aynı zamanda USB'yi taktığın gibi virüs giremez. USB üzerindeki herhangi bir programı çalıştırman gerekir virüs girmesi için ve Android için yazılan virüsler de çok fazla değil. Yani içiniz rahat olsun.

%100 Fakat AndroRAT programını kullanarak kendin virüs oluşturup atıyorsun. Durduk yere bulaşmama gibi bir durum yok açıkçası. Yani bilinçli bir olaydır.

Olabilecek virüs türleri:

- Solucan [Worm.].
- Trojan [Truva atı.].
- Adware.
- Malware.

%100 Fakat AndroRAT programını kullanarak kendin virüs oluşturup atıyorsun. Durduk yere bulaşmama gibi bir durum yok açıkçası. Yani bilinçli bir olaydır.

Olabilecek virüs türleri:

- Solucan [Worm.].
- Trojan [Truva atı.].
- Adware.
- Malware.
CryptoMiner türünü unutmuşsun [emoji1].

Sıkıntı çıkmaz eğer telefonunuzda yavaşlama olmadıysa zaten sıkıntı yoktur.
Aynı zamanda USB'yi taktığın gibi virüs giremez. USB üzerindeki herhangi bir programı çalıştırman gerekir virüs girmesi için ve Android için yazılan virüsler de çok fazla değil. Yani içiniz rahat olsun.
İçinde film vardı onu açtım sorun olur mu telefonu çoğu programla da tarattım güvenli dedi hala 2 3 tane antivirüs yüklü

İçinde film vardı onu açtım sorun olur mu telefonu çoğu programla da tarattım güvenli dedi hala 2 3 tane antivirüs yüklü

Hocam genellikle evet videolardan da virüs bulaşabiliyor. Siz Security Master ile taratın, sıkıntı çıkmaz ise içiniz rahat olsun :). İçiniz rahat olmazsa 2.programı indirin. Telefonunuz temiz gibi gözüküyor.

Hocam genellikle evet videolardan da virüs bulaşabiliyor. Siz Security Master ile taratın, sıkıntı çıkmaz ise içiniz rahat olsun :). İçiniz rahat olmazsa 2.programı indirin. Telefonunuz temiz gibi gözüküyor.
Videodan virüs girmesi için uzantının çalıştırılabilir program uzantısı olması gerekir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı