Android telefonda dosyalar uygulaması nasıl aktif edilir?

Nooodle

Centipat
Merhaba, akrabamın telefonunda dosyalarım kısmını aradım fakat bulamadım. Ayarlar kısmında devre dışı bırakıldığını gördüm etkinleştir yazısı yok. Uygulama izinleri açık. Ayarlarda depolamaya bastığım zaman da geri atıyor dosyalarıma girmiyor, bir şey indirdiğim zaman indirilen linke basıyorum açması gerekirken link yolunda file:///storage/emulated/0/android şeklinde devam eden indirilenler dosyasını direkt olarak açamıyor, onun yerine sayfa 'dosyanıza erişilemedi' uyarısını çıkarıyor karşıma. Resmen telefonun data dosyası yok hiçbir şeyi açılmıyor. Anlayamadım araştırdım çözüme ulaşamadım. İndirilen bir uygulama olsa Play Store'dan silip geri yükleyebilirdim veya etkinleştirebilirdim. Bilen birisi yardımcı olabilir mi?

Telefonun markası nedir?
Samsung galaxy A21s

Tek yol telefonu sıfırlamak bence. Yine olmazsa PC'den yazılım atmayı deneyebilirsin.
Sıfırlamak biraz uzun süreceğinden başka bir çözümü var mı diye öğrenmek istedim hocam. Yaşlı telefonu da 😃. PC'ye telefonun ara kablosuyla bağlayıp dosyalara bakmak geldi aklıma ama.

Galaxy Store veya Play Storede nasıl gözüküyor?
Galaxy store'da oturum açık değilmiş o yüzden göremiyorum hiçbir şey. Play storeda da bir şey yok hocam dosyalarım uygulaması sistemin olduğu için, veya ben tam anlayamadım.

Hocam üreticiden farklı dosya yöneticileri sıkıntı çıkarabiliyor.
Ben de arada kaldım çok. Sıkıntı çıkardığı zaman kendisi yardım almadan düzeltebilir mi bilemiyorum.

Son düzenleme:
Galaxy store'da oturum açık değilmiş o yüzden göremiyorum hiçbir şey. Play storeda da bir şey yok hocam dosyalarım uygulaması sistemin olduğu için, veya ben tam anlayamadım.

Ben de arada kaldım çok. Sıkıntı çıkardığı zaman kendisi yardım almadan düzeltebilir mi bilemiyorum.
Hocam ben Play Storeden baktığımda dosyalarım uygulaması gözüküyor hatta garip bir şekilde silebiliyorum da. Play store'un verilerini sıfırlamayı ve daha sonra Play Protect'i kapatıp tekrar aramayı deneyin.

Hocam ben Play Storeden baktığımda dosyalarım uygulaması gözüküyor hatta garip bir şekilde silebiliyorum da. Play store'un verilerini sıfırlamayı ve daha sonra Play Protect'i kapatıp tekrar aramayı deneyin.
Hocam haklıymışsınız gerçekten kendi telefonumdan da baktım dosyalarım uygulaması gözüküyor. Onun telefonunda yok nasıl anlayamadım cidden.

Sıfırlayıp kapattım, telefonu da yeniden başlattım hala aynı duruyor maalesef.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı