Android Telefonda Kişiselleştirme

@oalan Xposed herşeydir... :) Buyur biraz bak buradan istersen. #Xposed Nedir?

@Konuralp Root basit bir işlemdir. Şu videoyu izleyerek cihazına kolayca root atabilirsin.

#How Root Any Android Device (İngilizce) | #KingoRoot (Telefonuna root atacağın program)

@Konuralp Evet. Google Play'de "Launcher" şeklinde aratırsan bir sürü başlatıcı bulabilirsin. Benim tavsiyem ise #Nova Launcher olacaktır. Mümkün olursa tam sürümünü satın almanı da öneririm... (y)

@Silinen üye Evet, biraz öyle oldu kardeş. :D

@oalan Xposed herşeydir... :) Buyur biraz bak buradan istersen. #Xposed Nedir?

@Konuralp Root basit bir işlemdir. Şu videoyu izleyerek cihazına kolayca root atabilirsin.

#How Root Any Android Device (İngilizce) | #KingoRoot (Telefonuna root atacağın program)

@Konuralp Evet. Google Play'de "Launcher" şeklinde aratırsan bir sürü başlatıcı bulabilirsin. Benim tavsiyem ise #Nova Launcher olacaktır. Mümkün olursa tam sürümünü satın almanı da öneririm... (y)

@Silinen üye Evet, biraz öyle oldu kardeş. :D
Ben KingRoot adlı uygulamayı denedim. Uygulama telefona yükleniyordu. Root et dedim %2 de kaldı bende sildim. Root etme amacım Xposed'in root izni istemesiydi ama beceremedim.

@İsmail_D KingRoot farklı, KingoRoot farklı hocam. Size tavsiyem KingoRoot yüklemeniz.

Ayrıca bu işlemi yaparken "USB hata ayıklama"yı da aktif etmeniz gerekemekte. (y)
KingoRoot'u yarın deneyeceğim. USB hata ayıklama ne diyecektim tırnak işareti ile yazdığını fark edince bir ayar olduğunu fark ettim. Sağol.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı