Android Telefonlarda Dosya Uzantısı Değiştirme

emrekser

Kilopat
Daha fazla  
Benim hatırladığım kadarıyla Android'in kit kat sürümünde dosya yoneticisini açtığımızda örneğin bir fotoğrafa geldiğimizde seçeneklere bastığımızda yeniden adlandır dediğimizde orada dosyanın uzantısı da yazardı ve üçüncü parti uygulamalara gerek kalmadan dosyanın uzantısını değiştirirdik. Ama bu saatte şunu fark ettim ki Note 5 kullanıyorum ve Android 6.0.1 sürümü kullanıyorum. Aynı işlemleri yine uyguluyorum ama bu sefer yeniden adlandır dediğimde sadece dosyanın ismi gözüküyor yani uzantısı yazmıyor. Doğal olarak uzantısını değiştiremiyorum.

Bu işlem üçüncü parti uygulamalara gerek kalmadan androidin 6.0.1 sürümünde nasıl yapılır bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski android sürümlerinde olan bu özellik Android 6.0 ile kaldırılmış galiba. Mecburen 3. parti uygulamalar ile yapacağım teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı