Android Telefonu Odin Görmüyor

erlens

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Geçenlerde kardeşim telefonun şifresini unutmuş. Ben de daha önceden kurmuş olduğum CWM Recovery'den telefonu wipelayım dedim ve telefonu recovery mode'a almaya çalıştım. (Ses açma+home+power). Recovery mode'a girmedi ve üstüne birde 2-3 dakikada bir OS açılmadan reset atmaya başladı. Ben de dedim herhalde Recovery bozuldu tekrar atayım. Daha sonra telefonu download mode'a alıp PC'ye bağladım ve Odin'i açtım, ancak Odin telefonu görmedi. Telefon ara sıra açılıyor ancak şifre olduğu için giremiyorum. Telefon daha önceden bağlanıyordu ancak yine de Samsung driverlarını kaldırıp tekrar kurdum. Ve bir de aygıt yöneticisinde hiçbir uyarı vs. gözükmüyor. Laptop Win 10. Şimdiden Teşekkürler.

Son düzenleme:
Bu videodaki işlemleri yaptığınızda telefon sıfırlanacak ve kilit kalkacak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki işlemleri yaptığınızda telefon sıfırlanacak ve kilit kalkacak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sen sorunumu anlamamışsın. Bunu yapmayı ben de biliyorum. Ben dedim ki recovery mode açılmıyor. İlk yazdığım mesajı tekrar okumanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı