Çözüldü Android telefonumu bilgisayarım görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dursun Tokgöz

Kilopat
Yer
Kırıkkale
Daha fazla  
Meslek
Programme developer, building
Merhaba arkadaşlar, Asus Zenfone 5 kullanıcısıyım. Cihazı aldığımda bilgisayara usb kablosuyla taktığımda cihazı tanımış ve hafızasına dosyalar atmıştım. Telefonumda yazılımı güncelledim daha sonrasında cihazı bilgisayara bağladığımda telefon sadece şarj oluyor. Bilgisayar tanımıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim ? Şimdi her dosya atmak istediğimde hafıza kartını çıkartıp içine atıyor daha sonrada tekrar telefona takıyorum.
Android sürümü 4.4.2

Telefon bağlı iken Bilgisayarıma sağ tıklayıp> özellikler > aygıt yöneticisinden telefonunu tanıyıp tanımadığını görebilirsin. Tanımıyorsa orada görünecektir. aygıt sürücüsünü kaldırıp tekrar telefonunu bağla düzelecektir büyük olasıkla :)

Telefon bağlı iken Bilgisayarıma sağ tıklayıp> özellikler > aygıt yöneticisinden telefonunu tanıyıp tanımadığını görebilirsin. Tanımıyorsa orada görünecektir. aygıt sürücüsünü kaldırıp tekrar telefonunu bağla düzelecektir büyük olasıkla :)

Tanımıyor. Listede bulamadım.Telefon sadece şarj oluyor yazıyor usb bağlandı falan yazmıyor. Bilgisayar da ise hiç yeni bir aygıt takıldı sesi vs hiç bir tepki yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı