Android televizyona Chrome nasıl yüklenir?

xcrinf

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, Android televizyonumda Google Chrome bulunmuyor. Sebebi nedir neden böyle hiçbir fikrim yok ve Play Store'da da yok. Ben de APK ile yüklemeye karar verdim. Google Chrome'un güncel ve güvenilir APK'sını nereden bulabilirim? Net bir cevabı olmasa da güvendiğiniz siteleri de verebilirsiniz sorumluluk bana ait.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, Android televizyonumda Google Chrome bulunmuyor. Sebebi nedir neden böyle hiçbir fikrim yok ve Play Store'da da yok. Ben de APK ile yüklemeye karar verdim. Google Chrome'un güncel ve güvenilir APK'sını nereden bulabilirim? Net bir cevabı olmasa da güvendiğiniz siteleri de verebilirsiniz sorumluluk bana ait.

Chrome dışarıdan kurdum. Pek işlevli değil. Onun yerine open browser kurun Play Store'den. Hem hafif hem fare ile kontrolü var. Chrome'de fare yok.

Uyumsuz zaten uyumsuz olduğu için kurmaya kalkışma boşuna Opera kur daha iyi arkadaşın dediği gibi.

Geri
Yukarı