Android TV Box Tavsiyesi

Daha iyi seçenekler yok mu? Mi Box S hafızası çok az, eğer hafıza kartı takılabiliyorsa düşünebilirim. Bir de RAM'i az.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha iyi seçenekler yok mu? Mi Box S hafızası çok az, eğer hafıza kartı takılabiliyorsa düşünebilirim. Bir de RAM'i az.
Bütçenize göre en iyi seçenek zaten yukarıda belirtilmiş. Hafızası, RAM'ı yüksek olsun, hiç kasmasın, yıllarca en ufak sıkıntı olmadan kullanayım diyorsanız iki seçenek var; Apple TV ve Nvidia Shield. Fiyatları yüksektir ama karşılığını sonuna kadar alırsınız. Ayrıca bu iki cihaz dışındaki tüm cihazlarda kasma/şişme, donma olur, bunu bilerek alın. Bunlardan daha uyguna Amazon Fire Stick mevcut fakat Mi Box S ile benzer bir performansı var.

Birçok cihazı bizzat kullanmış ve şu an aktif olarak Apple TV kullanan biri olarak yazıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD takabilirsin. Oyun oynamak için almıyorsa, RAM sana oldukça yeterli. Fakat oyun oynamak için alıyorum dersen, orada cart eder. Ekran kartı düşük.
Oyun için almıyorum. Youtube'dan ve internetten film izlerken hızlı çalışsın yeter. Bir de Vovoo kullanacağım. Çoklayıcı çalışıyor mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı