Android TV tavsiyesi

Hocam TCL'in yukarıda paylaştığınız modelini araştırın dediğim gibi bir problemi yoksa alın, TV konusunda Vestel, Beko, Arçelik bunları anca çok uygun fiyatlıysa ve bütçem yoksa alırım ben yoksa elimi bile sürmem. Bu kararsızlıkla siz alana kadar indirim dönemi bitecek ve zam gelecek. Yeni yıl gelince zam da gelir bu fiyata anca Onvo falan bulursunuz benden söylemesi.

Birkaç sene içinde ben de TV'yi yenileyebilirim büyük ihtimalle LG, Samsung ve TCL dışında hiçbir markaya bakmayı düşünmüyorum. Biraz özelliği az olanını alırım ama yine bu markalardan alırım.
Bakacaz abi alırsak zaten kartla alacaz işte fiyat konusu biraz iyi olsa daha iyi olur.

Bakacaz abi alırsak zaten kartla alacaz işte fiyat konusu biraz iyi olsa daha iyi olur.

Tamam da siz halen TV almadınız mı, koca indirim dönemi geçti neredeyse ve yılbaşından sonra fiyatların artma beklentisi var yani bilmiyorum fiyatların düşmesini beklemeniz sanki çok mantıklı değil gibi ama siz bilirsiniz.

Tamam da siz halen TV almadınız mı, koca indirim dönemi geçti neredeyse ve yılbaşından sonra fiyatların artma beklentisi var yani bilmiyorum fiyatların düşmesini beklemeniz sanki çok mantıklı değil gibi ama siz bilirsiniz.
Bu hafta içinde almayı düşünüyoruz. Annem emekli maaşı alıyor 5000 TL ikramiye yatınca bakacaz. Annem 9000 TL ya da 10000 TL ya bayılacaz dedi. 😄

Bu hafta içinde almayı düşünüyoruz. Annem emekli maaşı alıyor 5000 TL ikramiye yatınca bakacaz. Annem 9000 TL ya da 10000 TL ya bayılacaz dedi. 😄

Peki hayırlısıyla alın da yoksa fiyatların ineceği falan yok bu saatten sonra gün geçtikçe aynı fiyata daha kötü modelleri almak zorunda kalabilirsiniz.

Sonuç? Yoksa yılbaşında piyango mu çıktı?

Fiyatlara sağlam bindirim geldi, arkadaş hala bakıyor anlaşılan..
@chaturanga @Levgae.jar @Ozz2018 @Cracker18 abiler Vestel almayacaktık ama bizim bütçe biraz fazla olmadığı için Vestel aldık. Bayileri baya gezdik. 12000 - 13000 TL arasında. Bayide 40FA9530 Android TV varmış. Biraz indirim yaptı 9000 TL 4 taksit yaptı vade farkı almadı. Bu televizyonu kullanan var mıdır? Memnun kalan varsa yazabilirse sevinirim.

@chaturanga @Levgae.jar @Ozz2018 @Cracker18 abiler Vestel almayacaktık ama bizim bütçe biraz fazla olmadığı için Vestel aldık. Bayileri baya gezdik. 12000 - 13000 TL arasında. Bayide 40FA9530 Android TV varmış. Biraz indirim yaptı 9000 TL 4 taksit yaptı vade farkı almadı. Bu televizyonu kullanan var mıdır? Memnun kalan varsa yazabilirse sevinirim.

Hocam almışsınız artık bu saatten sonra araştırmaya gerek yok kötü diyen çıkarsa ne olacak iade edemezsiniz ki, aklınızı boşuna bulandırmayın. Aileniz memnunsa bitmiştir olay, fiyatı da uygun nasılsa. Hayırlı olsun.

Hayırlı olsun. İnternetten alsaydınız 4K bir TV alabilirdiniz. Ben Vestel almayın demedim kim dediyse bunu yanlış demiş. Vestel gerek üretim kalitesi gerek satış sonrası çok iyi destek veriyor. Fiyatları da oldukça iyi tutuyor. Arçelik grubunu önermedim sana. Arçelik panel bilgilerini belirtmiyor. Açıkçası şöyle yapmış Koç Holding ya biz beyaz eşya deviyiz bunların televizyonu da yok demesinler. Aynen bu şekil yapmış. Vestel gayet iyi bir televizyondur. LG, Samsung ve Philips ile yarışır günümüzde.

Hocam almışsınız artık bu saatten sonra araştırmaya gerek yok kötü diyen çıkarsa ne olacak iade edemezsiniz ki, aklınızı boşuna bulandırmayın. Aileniz memnunsa bitmiştir olay, fiyatı da uygun nasılsa. Hayırlı olsun.
Sağol abi teşekkürler. Abi biz şundan dolayı Vestel almayı istemiyorduk. Vestel in alt markası olan Finlux u kullandık birincisinde DVD taktık ondan sonra yazılım çöktü açılmadı ikinci de Finlux tu. Onda da ekranında sorun oldu. Ondan sonra Regal aldık o da uydusuz smart olmayandı. 5 yıl önce ısınınca sesi gidiyordu. Yoksa zaten Vestel in bazı eşyaları iyi çevremizde kullananlar var yani. Annem fiyat açısından biraz iyi olsun dedi bayinin patronu da vardı bayideki satış temsilcisine annem "Bana vade farkı yapma biraz da indirim yap ben alacağım." dedi. Satış temsilcisi patrona söyledi o da ablayı sevdim dobra dobra konuşuyor 9000 TL yap dedi 🤣. Yani iyi fiyata aldık. Çünkü her yeri gezdik sorduk. 5 tane Arçelik bayisine girdik sorduk 2 tane Beko bayisine sorduk. Teknosa ve Vatan Bilgisayar'a baktık bütçemize uygun televizyon yoktu. Sağolsunlar çok iyi karşıladılar zaten yardımcı oldular her konuda yani. 3 yıl garanti verdiler. Bayiden alınca 2 yıl garantisi olan televizyonlara 1 yıl ek garanti veriyorlarmış.

Hayırlı olsun. İnternetten alsaydınız 4K bir TV alabilirdiniz. Ben Vestel almayın demedim kim dediyse bunu yanlış demiş. Vestel gerek üretim kalitesi gerek satış sonrası çok iyi destek veriyor. Fiyatları da oldukça iyi tutuyor. Arçelik grubunu önermedim sana. Arçelik panel bilgilerini belirtmiyor. Açıkçası şöyle yapmış Koç Holding ya biz beyaz eşya deviyiz bunların televizyonu da yok demesinler. Aynen bu şekil yapmış. Vestel gayet iyi bir televizyondur. LG, Samsung ve Philips ile yarışır günümüzde.
Abi sağol teşekkürler abi annem internetten televizyon almaya biraz sıcak bakmadı neden dersen güvenemiyor yani gelecek kargo da kırık olacak iade için uğraşacaz ondan sonra servis değişim yapacak ondan biraz sıcak bakmadı internetteki fiyatlarda biraz bize göre değildi. Kartla alsak vade farkı oluyor. Bana Arçelik önermedin zaten öyle bir tavsiyede de bulunmadın. Biz Arçelik kullandık zaten onun da LED i yandı garantisi geçmişti. Servis 500 TL para istedi. Gittik 3 yıl önce Teknosa'dan LG 50UN81 aldık iyi kullanıyoruz. Annem zaten Arçelik'ten televizyon almak istemiyordu. Fiyatları ucuzsa almayı düşünüyorduk. Arçelik zaten hiç televizyonların panel bilgisini bile vermiyor. 2 hafta önce yani televizyonu aldığımız gün Arçelik bayisine gittik adama soruyoruz abi özellikleri aynı mı diye bana daha özelliklerini bile söyleyemedi. Bayi de Grundig vardı kumandasında sesli asistan bile yoktu. İstiyorsan servisten ücretli olarak isteyeceksin dedi. Bir de fiyat fazlaydı. Abi sen bana Vestel alma demedin zaten 😁 biz kullandığımız için almayı düşünmüyorduk. Çünkü onun alt markası olan Finlux'u kullandık birincisinde DVD taktık televizyon açılıp kapanıyordu. Yazılımı çöktü değiştirdik ikincisi de Finlux'tu onun da ekranında sorun oldu. Sonra Regal aldık smart olmayan uydulu olmayandan. Onunda ısınınca sesi gidiyordu. Zaten çevremizde Vestel kullanan var bazıları iyi diyor bazılarıda kötü diyor. Bayide sağolsun zaten çok yardımcı oldular bayinin patronu da vardı. Kırmızı etiketteymiş aldığımız televizyon. 9500 TL dedi bayi bize. Annem de 500 TL'yi alma kartla alacağım vade farkı olmayacak dedi. Satış danışmanı da patrona sordu ablayı sevdim dobra dobra konuşuyor 9000 TL yap dedi 🤣. 4 taksit yaptık vade farkı da almadı. İyi şu an kullanıyoruz. Servis te geldi kurulumu yaptı çok iyi karşıladılar. Kibar şekilde bizlere yardımcı oldu. Duvara montajı yapıldı. 1 hafta prizde takılı kalsın. Sonra prizden çıkarın anakarttaki enerjiyi boşaltıcak enerji tasarrufu olacak dedi. Her konuda yardımcı oldular yani.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı