Android uygulamaları bilgisayarda nasıl çalıştırılır?

eminemio

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PC için telefonda Google Gmail'den hesap açtım. PC'ye uygulama indirdiğim zaman telefona iniyor PC'ye inmiyor. Bir de PC için Play Store gibi uygulama var mı? Yardımcı olursanız sevinirim 😟

Arkadaşlar PC için telefonda Google Gmail'den hesap açtım. PC'ye uygulama indirdiğim zaman telefona iniyor PC'ye inmiyor. Bir de PC için Play Store gibi uygulama var mı? Yardımcı olursanız sevinirim 😟

Memu, Nox Player ya da BlueStacks gibi emülatörler var bu emülatörleri aynı telefonmuş gibi kullanabilirsin :)

Memu, Nox Player ya da BlueStacks gibi emülatörler var bu emülatörleri aynı telefonmuş gibi kullanabilirsin :)
Ben Memu yada Blue olani denemistim ama asiri yavasti. Acaba bilgisayarim mi yetersiz kaldi?

Ayarlardan CPU ve RAM ayarlarını yapmanız gerekiyor ilk başta hepsini en düşükten başlatıyor ondan olmuştur.
Hay Allah. Epey de ugrasmistim programi calistirmak icin, Windows'un bir suru ayarlarini yapmistim.

Hic Whatsapp goruntulu gorusmesi denediniz mi? Aslinda o niyetle ilgilenmistim. Masaustu uygulamasinda yok cunku.

Hay Allah. Epey de ugrasmistim programi calistirmak için, Windows'un bir suru ayarlarini yapmistim.

Hiç WhatsApp goruntulu gorusmesi denediniz mi? Aslinda o niyetle ilgilenmistim. Masaustu uygulamasinda yok cunku.

Evet denedim gayet güzel çalışıyor :)

Yeni konular

Geri
Yukarı