Android ve iPad için kulak içi kulaklık önerisi

Ek01000

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Birmingham
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Telefonda ve iPad'de kullanmak üzere kulaklık araştırması yapıyorum. Şu an için Galaxy Buds kullanıyorum ama pek memnun değilim. Özellikle mikrofon kalitesi rezalet. Telefon görüşmesi dahi yapamıyorum ve kulakta uzun süre takılması halinde rahatsızlık duyabiliyorum. Bundan dolayı hem iPad'imde hem de telefonumda (Android) kullanmak üzere bir kulaklık araştırması yapıyorum.

Aklımda 2 model var ama bu paraları hak ediyorlar mı bilmiyorum.
1) AirPods 2.Nesil ve Şarj Kutusu MV7N2TU/A Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
2) AirPods Pro MWP22TU/A Aktif Gürültü Önleyici Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Aralarında ki fiyat farkını hak ediyorlar mı bilmiyorum. Eylüle kadar da yeni modeller çıkabilir. Beklememi önerirseniz bir süre daha Buds ile idare edebilirim ama yeni gelecek modellerin hem F/P olmayacağı, hem de çok da büyük değişikliklerin olmayacağını düşünüyorum.

Bu paraya taşınabilir bir şey almak daha uygun geldi ama aynı paraya çok daha üst düzey bir kulaklık bulabilirseniz önerebilirsiniz. Yani illaki kulak içi olmasına gerek yok. Önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Setsuna Yuki yıllardır yakından takip edip almayı düşündüğüm bir modeldir Sennheiser ama tasarım ve kulaklık yapısı Buds'dan pek farklı değil. Teknik anlamda da AirPods Pro ile çok benzer gibi. Herhalde AirPods Pro alacağım gibi ama kulak içi kulaklığa bu kadar para verilir mi konusunda halen karar veremedim. 1850 TL'den bahsediyoruz.

@Setsuna Yuki yıllardır yakından takip edip almayı düşündüğüm bir modeldir Sennheiser ama tasarım ve kulaklık yapısı Buds'dan pek farklı değil. Teknik anlamda da AirPods Pro ile çok benzer gibi. Herhalde AirPods Pro alacağım gibi ama kulak içi kulaklığa bu kadar para verilir mi konusunda halen karar veremedim. 1850 TL'den bahsediyoruz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videonun tamamını izleyip bir karar ver derim.

Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Herhalde Apple konferansını bekleyeceğim. 2021'nin ilk çeyreğinde tanıtım olacak diyorlar ama pek inandırıcı gelmedi. Eğer bu kadar yakın bir tarihte tanıtılacaksa yeni modeller bende beklerim.
Yine de net bir tarih olmadığı için ne yapacağımı bilemedim. Alsam yeni bir model çok iyi olursa pişmanlık yaşamak istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı