Android versiyonunun oyunlarda önemi nedir?

ismailkae

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler, akıllı telefon alacağım. İşlemcisi Snapdragon 845 veya üstü F/P ürünü arıyorum. Snapdragon 845 olarak Meizu 16th var, 2100 TL. Ama android 8. 9 veya 10 güncelleme gelmiyo. Ya da Mi 8 var ve Android 10 destekliyor, o da 2900 TL. Bunu oyun oynamak için alacağım. Android versiyonunun oyunlarda etkisi var mıdır? Boşuna 700 800 tl vermek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen sene ardı ardına hem Meizu 16 th'yi hemde Xiaomi mi 8'i kullandım. Açıkcası Meizu 16 th tasarım açısından güzel olmasına karşı şarj çok sıkıntı özellikle pubg mobil oynarken 1 saatte %30 civarı şarj gidiyordu. Oyun oynarsanız günü kesinlikle çıkaramıyor. Bir de cihazın yakınlık sensöründe sorun vardı. Görüşme sırasında kulağınıza götürdüğünüzde ekran kendi kendine açılıyordu. Servise gönderdim ama tamir olmadan gelmişti. Yani bana sorarsanız Meizu önermem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı