Android veya Windows için iPhone emulator tavsiyesi

ARCADE34

Hectopat
Yer
Merkez/Niğde
Daha fazla  
Meslek
Endüstri'de Bilişim okuyorum.
Biliyorum bu tarz bir konu ile ilk kez karşılaşıyorsunuz ama ben hayatımda sadece bir kere İstanbul'daki kuzenimin iPhone 8 (veya Plus) telefonunu kullanmaya çalışmıştım fakat bilmediğim için kullanamamıştım. Ve bu yüzden tam bir Apple cahiliyim. Ve bu yüzden Android telefonumdan veya Windows 10 bilgisayarımdan çevrimdışı bir şekilde iPhone çalıştırıp nasıl işlediklerini öğrenmek istiyorum nasıl öğreneceğim?

Yok öyle bir şey, Hackintosh yapıp zar zor bir iOS emülatörü çalıştırırsın ancak.
Herhangi bir teknoloji mağazasına gidip inceleyin bu kadar çok merak ediyorsanız.

Xcode harici cok zor, istiyorsan sanal makine ile macOS kurabilirsin.

macOS ile iOS aynı şekilde işlemezler sanırım ve işlemcim macOS desteklemiyor bu yüzden macOS'ta deneyemem.

Hocam onun yerine bir teknoloji magzasina gidip incelemeniz daha iyi olmaz mi?

Hem emulatorleri sıkıntılı diye biliyorum cekeceginiz zahmete degmeyecektir.

Yok öyle bir şey, Hackintosh yapıp zar zor bir iOS emülatörü çalıştırırsın ancak.
Herhangi bir teknoloji mağazasına gidip inceleyin bu kadar çok merak ediyorsanız.

Mağazaya gidip denesem en fazla öğreneceğim arayüzü olacaktır çünkü benim IOS'u detaylıca öğrenmem lazım ve teknoloji mağazasında saatlerce karıştıramam. Ve bir de sistemim Hackintosh açar mı ki?
Intel Celeron N2820 2.13GHz
Intel HD Graphics 1.7GB
8 GB 1066MHz CL7 DDR3L.
500GB 7200RPM HDD.
ReviOS 10 23.07
Veya Android telefonumda kullanabileceğim emulator varsa onlar rahatça açılacakatır telefonum Redmi Note 9 128 GB.

macOS ile iOS aynı şekilde işlemezler sanırım ve işlemcim macOS desteklemiyor bu yüzden MacOS'ta deneyemem.

Mağazaya gidip denesem en fazla öğreneceğim arayüzü olacaktır çünkü benim IOS'u detaylıca öğrenmem lazım ve teknoloji mağazasında saatlerce karıştıramam. Ve bir de sistemim Hackintosh açar mı ki?
Intel Celeron N2820 2.13GHz
Intel HD Graphics 1.7GB
8 GB 1066MHz CL7 DDR3L.
500GB 7200RPM HDD.
ReviOS 10 23.07
Veya Android telefonumda kullanabileceğim emulator varsa onlar rahatça açılacakatır telefonum Redmi Note 9 128 GB.

Hocam hem bilgisayarinizda hem de telefonunuzda rahat bir deneyim elde etmeniz pek mümkün değil. Magzada ogrenemeyeceginiz kadar ayrinti istiyorsaniz yabanci ayrintili inceleme videolarini izleyebilirsin. Ya da forumda arayabilirsiniz ama en iyisi satin alip deneyimlemek. Çünkü istediğiniz bilgi her neyse daha iyi sekilde ogrenemezsiniz.

Söylemiştim, emülatörü yok bunun. Bir de sisteme Hackintosh kurulmuyormuş sanırsam.
Hem Xcode'un size vadettiği şey sadece arayüz olacaktır.

Emulator istiyorsan tek secenegin bu.

Fakat işlemcim macOS desteklemediğinden kurulmaz diye biliyorum direkt dualboot yapma şansım olsa yapacaktım macOS ile Windows dualboot hatta bu dualboot ile alakalı bir konu açmıştım önceden.

Söylemiştim, emülatörü yok bunun. Bir de sisteme Hackintosh kurulmuyormuş sanırsam.
Hem Xcode'un size vadettiği şey sadece arayüz olacaktır.

Bende arayüz (ayarlar, özellikler dahil) istiyorum iOS programları çalıştırmayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı