Android vs Windows Phone

OkanTds

Hectopat
Daha fazla  
Beyler 2 hafta sonra Zenfone 2 32 GB'lik modeli almaya karar verdim. Forumda öylesine dolaşırken Windows Phone konularına göz attım. Cidden yorumlarda çok övgü var. Bana pek yakin gelmiyor Windows tabanli telefon fakat yinede bi göz atmak isterim. Zenfone 2'ye karsilik yakın fiyatlı Windows Phone hangi cihaz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoğu ucuz oldukça. Windows Lumia' da oyun canavar 1520 ile 930 var. 930 kalmadı sanırım en son 1500 liraydı. Fiyata göre mükemmel denilir. Ancak 1300 lira ve altı pek yok karşısında performans olarak. Lumia 830 var 999 lira, oldukça güzel cihaz fakat Zenfone 2' ye göre performans rakibi değil. Eğer oyun hastası değilsen bunu göz ardı edebilirsin. Eğer bekleme imkanın varsa Windows 10 phone işletim sistemine sahip yeni cihazlar çıkacak, o zaman belki beğendiğin olabilir.

Arkadaşlarımda görmüştüm ben daha önce kullanma fırsatım olmadı, fakat onların pekte övdüğünü söyleyemem.

Windows Phone piyasanın en iyi ve en gelişmiş işletim sistemidir. Tabi kullanmasını bilmeyen çamur atar. Performans ve verimlilik konusunda kimse eline sus dökemez. L1320 kullanıyorum ve şuana kadar en ufak sorun bile yaşamadım. Tabiki modelden modele değişiklik gösteren yönleri olabiliyor, bu Microsoft'un en sevdiğim yanıdır. Her modelde veya seride belli bir özellik seçip onun üzerine gidiyor. L1020 41MP kamera ile gelirken, L930 performans, L1520 hem uzun pil ömrü hemde 6" ekranla geliyor. Asus özellikleriyle L1320,XL640 ve L1520 ile benzerlik gösteriyor. Zaman zaman android veya ios mu kullansam diye vesveseler geliveriyor :D bir kaç sn sonra aman aman diyorum, bu kaliteyi başka bir yerde bulamam :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı