Android X86 kullanılmalı mı?

Oyunların sıkıntı çıkarmasının sebebi x86 mimarisine uyumlu olmaması, o nedenle Bluestacks gibi bir emülatörle birlikte oynamanız daha iyi bir tercih olacaktır. Ayrıca bahsettiğiniz Remix OS'un da geliştirilmesi 2016'da durduruldu.

Oyunların sıkıntı çıkarmasının sebebi X86 mimarisine uyumlu olmaması, o nedenle BlueStacks gibi bir emülatörle birlikte oynamanız daha iyi bir tercih olacaktır. Ayrıca bahsettiğiniz Remix OS'un da geliştirilmesi 2016'da durduruldu.

Doğrudur hocam da bana Bluetooth lazım emülatörlerde Bluetooth yok maalesef. Veya telefon ekranını gecikme olmadan PC monitörüne yansıtsam bile yeterli olur bana.

Doğrudur hocam da bana Bluetooth lazım emülatörlerde Bluetooth yok maalesef. Veya telefon ekranını gecikme olmadan PC monitörüne yansıtsam bile yeterli olur bana.
O zaman oynayacağınız oyunların Android-x86'da çalışıp çalışmayacağını kontrol edip ona göre kurmanız daha doğru olur. Direkt olarak kurmadan önce sanal makinede deneyebilirsiniz sanırım, yanlış hatırlamıyorsam sanal makinelerde Bluetooth desteği olabiliyordu.

O zaman oynayacağınız oyunların Android-X86'da çalışıp çalışmayacağını kontrol edip ona göre kurmanız daha doğru olur. Direkt olarak kurmadan önce sanal makinede deneyebilirsiniz sanırım, yanlış hatırlamıyorsam sanal makinelerde Bluetooth desteği olabiliyordu.

Şimdi sanal makineyi deniyorum bakayım bir hocam.
@ardoş X86 olmadı Bluetooth açmıyor geri kapanıyor. :/

Son düzenleme:
Eski bilgisayarlar için kullanılır ama ekran kartı varsa ve NVIDIA ise girmeyin o işe yeni sistemler içinde gerek yok açıkçası emulator kullanın. (Bliss OS da güzel ona da bakabilirsiniz.)

Eski bilgisayarlar için kullanılır ama ekran kartı varsa ve NVIDIA ise girmeyin o işe yeni sistemler içinde gerek yok açıkçası emulator kullanın. (bliss OS da güzel ona da bakabilirsiniz.)

Denedim olmadı zaten de hocam bana Bluetooth lazım emülatörde. Olmadığı için böyle bir şey deniyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı