Çözüldü Android_New.apk nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tdkaracaoglu

Femtopat
Daha fazla  
Ben 3 yıldır aynı telefonu kullanıyorum. Telefona genelde bir şey yükleyeceksem en güvenilir yerden yüklerim. Ama telefonun dokunmatiği bozuk ve bu yüzden ben yanlışlıkla Android_New.apk adında bir dosya indirmişim. Bunu hiçbir şekilde telefondan silemiyorum, bana yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dosyayı kurmadıysan silinmemesi garip. Kurduysan silinmiyorsa virüs zaten isminden belli. Eset yükledikten sonra Anti Virüs>Sağ üst üç nokta>Tarama düzeyi>Derinlemesine yaptıktan sonra telefonu tarayın.
Dosyayı kurmadıysan silinmemesi garip. Kurduysan silinmiyorsa virüs zaten isminden belli. Eset yükledikten sonra Anti Virüs>Sağ üst üç nokta>Tarama düzeyi>Derinlemesine yaptıktan sonra telefonu tarayın.

Çözüm
Uygulamayı açmayıpta silinmiyorsa zaten önceden virus vardır BitDefender kullan öneririm

sağolun hocam

Uygulamayı açmayıpta silinmiyorsa zaten önceden virus vardır BitDefender kullan öneririm
sağolun hocam

Geri
Yukarı