Android'de en iyi güncelleme veren marka

ozgurcan112

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Meslek
Acil Tıp Teknisyeni
Arkadaşlar merhaba, gelin biraz derin yaramız firmaların güncelleme desteklerinden bahsedelim. :)
Siz hangi telefon için güncelleme bekliyorsunuz? Veya güncelleme beklemekten bıkıp rom işlerine mi girdiniz?
Bugün yeni telefon alacak olsanız rom işleriyle uğraşmadan güncelleme alabilmek için ( Android One ve Nexus platformu hariç ) hangi markaya güvenirdiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk akıllı telefonumu defalarca rom atarak bozmuştum. Sonra Nexus 4 aldım. Bir süre sorunsuz kullandım. Şu an bende telefon geziniyorum. 4G uyumlu, pili güçlü ve dediğin gibi güncel sürümü kullanabileceğim bir cihaz istiyorum. Asus Zenfone 2 derdim soruna cevap olarak.

Güncelleme konusunda en iyi marka hiç şüphesiz sony dir.(Nexuslar hariç) Z2 marshmallow güncellemesini kesin alacak hatta belki z1 de alır xperia z bile lollipip güncellemesi almıştı.

Ben güncelleme konusunda kesinlikle Lg ve Nexus derim.Bazı kişiler GM diyebilirler.Arkadaşlar GM'nin güncellemeleri iyi alan modeli Google ile birlikte yapılmış olan Android One modeli.Bence bu başarı Gm'nin değil Google'nindir.

Sony Xperia z2 kullanıcısıyım. İki gün evvel benim hatamdan kaynaklanan ekran kırılması nedeniyle servise götürdüm. İki günde ürünü sorunsuz bir şekilde bütün testleri yapılmış olarak teslim aldım. Bu beni memnun etti ilk olarak bunu söylemeliyim. Donanımsal olarak Sony sürekli bir yenilik peşinde koşuyor ve kullanıcılara rahatlık sunuyor. Bu konuda Iphone'un yeri ayrı ancak Sony'de sürekli çabalıyor. Şuan kullanılan çoğu Android telefonda Sony lensleri kullanılıyor. Batarya ve fiyat performans konusunda çok dengeli ürünler sunuyorlar. Samsung ve Lg eski model çoğu telefonuna yazılım desteği sunmuyor. Daha fazla ürün satabilmek için. Ama Sony bu konuda çok başarılı. Şuan üretmiş oldukları Z5 amiral gemileri arasında adından söz ettirecek bir ürün. Ben kullandım memnunum sizde kullanın => ( Android sürüm 5.1.1)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı