Android'de veri depolama yöntemi nasıl olmalı?

Makaleler
45
Merhaba,

Tecno Spark 8C var. "Aman fotoğraflar silinirse silinsin ölecek misin?" gibi konuşanlar var. Bugüne kadar ciddiye o kadar. 20 GB verim vardı önceden. Aman bir şey olmaz diyerek sildim.

Yıllar önceki yaptığım şeye şu an da pişmanlık yaşadım. Tüm hatıralarım onun içinde idi.

Asıl konuya gelecek olursak: Evimdeki bilgisayar bozuldu. Daha doğrusu çok aşırı yavaş. 11 GB verim 2 tane USB bellekte duruyor. Telefonumda da önemli veriler var ve ben bunları yedeklemek istiyorum. 4 GB civarı bir şey var veri olarak.

OTG kullanmayı denedim. Saçma sapan bir şey bu zımbırtı. Evde bilgisayar olmayınca başka bir bilgisayar kullanmak zorunda kalacağım. Bulut depolama yerine USB bellek kullanıyorum.

Kütüphane bilgisayarlarını kullanarak yapsam nasıl olur? Verilerim benim şu an çok önemli.

Sözü size bırakıyorum. İyi Sosyaller.

USB bellek yerine taşınabilir hard disk veya SSD kullan bence. Bulut depolama en iyi çözüm ama fiziksel istiyorsan USB bellekler çok yavaş.

USB bellek yerine taşınabilir hard disk veya SSD kullan bence. Bulut depolama en iyi çözüm ama fiziksel istiyorsan USB bellekler çok yavaş.
Neden bulut depolama iyi dediniz ki? Biraz yüksek boyutlu dosya atsam kaç saat sürer kim bilir...

11 GB veri sizce ne kadar sürer? 2 TB alana 500 TL veriyor ve çok güzel. Ama bulut benim için gereksiz.

Neden bulut depolama iyi dediniz ki? Biraz yüksek boyutlu dosya atsam kaç saat sürer kim bilir...

11 GB veri sizce ne kadar sürer? 2 TB alana 500 TL veriyor ve çok güzel. Ama bulut benim için gereksiz.
İnternetin hızına göre değişir. Benim tüm verim bulutta güvende. İstediğim anda istediğim yerden erişebiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı