Android'den İOS'a Geçiş Çok Zor Olur Mu?

BERWAR arkadaşımızı yanlış yönlendirme, benim babamda iphone 6 var aspalt 8 açıyorum 5 dakikada %4-6 arasında birim düşmüş oluyor telefonda şarj hızlı bitiyor. alıcaksan ynaında poverbank taşımak zorundasın.

meuzi mx5 veya başka modellerine bakabilirsin , hem android hemde çok stabil sıkıntı çıkarmayan telefon ayrıca ucuz ve üstün özellikli

BERWAR arkadaşımızı yanlış yönlendirme, benim babamda iphone 6 var aspalt 8 açıyorum 5 dakikada %4-6 arasında birim düşmüş oluyor telefonda şarj hızlı bitiyor. alıcaksan ynaında poverbank taşımak zorundasın.

meuzi mx5 veya başka modellerine bakabilirsin , hem android hemde çok stabil sıkıntı çıkarmayan telefon ayrıca ucuz ve üstün özellikli
Yanlış bilgi vermeyin. Kaç yıllık iPhone kullanıcısıyım. Hiç 4-6% şarj gittiği olmadı. Asphalt 8 oynarken 30DK'da 15 şarjım gitmişti. Uçak moduna alırsanız bu süre kısalacakıtır.

@sykhmz15 Ben ne alaka onu anlamadım, ben İphone 6 Plus ve İhone 6S Plus modellerinin şarj performansı olarak iyi olduğunu söylüyorum. İphone 6 ve 6S'in batarya performansları iyi değil zaten, ben burada Plus modellerinden söz ettim. Sen yazdığın şey ile benim yazdığım şey aynı değil.

İki işletim sistemini de farklı platformlarda kullanıyorum ve şunu söyleyebilirim: Apple'ın yaptığı ayarlarla yetinebilirim, telefonu kurcalamayı da pek sevmem, sadece stabilite isterim diyorsan iOS seçebilirsin. Belli ki Android'ten sıkılmışsın değişiklik iyi gelebilir ama Apple'ın kapalı kutu olması benim hoşuma giden bir şey değil. Geçiş zor olmaz ama küçük ekranlı cihazlara özellikle ilgin yoksa en azından 4.7 inç ekranlı iPhone 6'yı düşün bence. Bana kalsa yeni bir Android'le devam et derim, yüksek donanımlı Android'lerde de sıkıntı yaşamazsın pek ama sen karar vereceksin hangisini istediğine. Temelde ikisi de iyi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı