Android'den iOS'a geçmek

OkanTds

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar LG G4 kullanıyorum. 1 ay oldu alalı. Çok memnunum hiçbir sorunu yok cihazın. Ama 5s çıktı çıkalı iPhone'a heves ettim. 5s tasarımı mükemmel bir cihaz. Ama şimdi G4 amiral gemisi bir cihaz. iPhone da 5s bir seri geri kaldı. 6s olmasa da iPhone 6 ile takas etmek mantıklı olur mu ?
Görüşlerinizi yazarsanız fikir alışverişi yapabiliriz. Teşekkürler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 6 ile takas etmek mantıklı olmaz çünkü 6 ileride güncelleme de sıkıntı çekecek gibi duruyor. 6S ile birlikte donanım aşırı yükseldi iPhone'a göre. Bu da ilerde çıkacak olan iOS 13-14 gibi güncellemeleri alamaması anlamına gelebilir. 6S veya 6S Plus ile takas etmeniz mantıklı olabilir ama onu da kimse teklif etmez diye düşünüyorum.

iPhone 6 ile takas edebilirsiniz fakat ilerde güncelleme sorunu yaşarsınız onun dışında bir sıkıntı olmaz.

5S in tasarımı ve Ios olması beni çekiyor. Yıllardır android kullanmaktan sıkıldım tek sebep bu. Cihazimdan çok memnunum.

Bende 4 senedir android kullanıyorum.Bir süre sonra sıkıyor insanı değişiklik istemiyor değil.İOS senin için deneyim olur uygun iphone 6 ve 6s olursa iyi olur 6 altındaki modelleri kullanmak uygun olmaz farklı sebepleri olduğundan dolayı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı