Android'den iOS'a WhatsApp mesajlarını aktarma

Quarteks

Hectopat
Android'den yeni bir iOS cihaza geçtim. Sıfırdan kurulum sırasında Android'den verileri aktar kısmında WhatsApp'ı seçip Android telefonumdaki IOS'a taşı uygulamasına kod girerek WhatsApp mesajlarımı iOS'a aktarmaya çalışıyorum fakat mesaj aktarımı %84'e geldiğinde veri aktarmadan vazgeçildi hatası alıyorum. 3-4 defa denedim sürekli aynı şekilde.
Huawei P9 Lite 2017 model telefondan iPhone 13'e aktarmaya çalışıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Android'den yeni bir iOS cihaza geçtim. Sıfırdan kurulum sırasında Android'den verileri aktar kısmında WhatsApp'ı seçip Android telefonumdaki IOS'a taşı uygulamasına kod girerek WhatsApp mesajlarımı IOS'a aktarmaya çalışıyorum fakat mesaj aktarımı %84'e geldiğinde veri aktarmadan vazgeçildi hatası alıyorum. 3-4 defa denedim sürekli aynı şekilde.
Huawei P9 Lite 2017 model telefondan iPhone 13'e aktarmaya çalışıyorum.

WhatsApp verilerini Google driveına yedekle ardından WhatsApp'a gir ve bütün her şeye evet de fotoğraflara hayır dersen mesajların bir kısmı gidiyor haberin olsun.

WhatsApp verilerini Google driveına yedekle ardından WhatsApp'a gir ve bütün her şeye evet de fotoğraflara hayır dersen mesajların bir kısmı gidiyor haberin olsun.
Google Drive'dan iOS'a aktarım yapılmıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Zaten bu işlemi yapıyorum. Sorun bunu yaparken her %84'e geldiğinde aktarımı durdurup Veri Aktarımından Vazgeçildi hatasının gelmesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı