Android'den iOS'e geçilir mi?

Yusuf Mirza

Hectopat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba,

Android telefondan (LGE Nexus 5) iOS'a (iPhone 6) geçiş yapmak istiyorum. Genellikle çok sosyal medya ve oyunlarda takılırım. Müzik, video yani kısaca telefonda yapılması gereken her şeyin hakkını vererek yaparım. Sizce bu geçişte ne kaybeder ya da kazanırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer basit bir telefon istiyorsan, ben sadece App Store'dan uygulama yüklerim, müzik dinlerim, şuralarda gezerim diyorsan iPhone iyidir ama ücretli uygulama oynayamazsın.

Hiçbir şey kaybetmezsin. iPhone 6'nın işlemcisi ve grafik kartı gayet güçlü; oyunlarda, tarayıcıda, uygulamalarda kesinlikle sıkıntı çıkarmaz. Rahat edersin geçersen.

Uzun süre kullanacaksanız 6s alın. Çünkü ileride uygulamalar hep 2 GB RAM ve üstüne göre yapılacak ve Apple güncellemeyi yayınladığı zaman bir çok sorun olacağını düşünüyorum. Ve sanırım bazı güncellemeleri yapmadığınızda bazı uygulamalara giremiyorsunuz. Sizi zorla güncelleme yapmaya zorluyorlar. iPhone 6 'da ki 1 GB RAM ileride sorun çıkaracaktır. Bana kalırsa hiç geçmeyin IOS 'e. :D
Edit: İnterne, oyun çok fazla kurcalarsanız iPhone sizi üzecektir batarya konusunda.

Merhaba.
Gerile gerile telefon kullanayım diyorsan geçebilirsin ;) Android den sonra çok zor gelecektir.
Iphone kullanırken birinin elini tuttuğunu düşünmen içten bile değil.

Eğer detaycılık istemeyen kendini geliştirici ayarlar yapmak istemeyen biri olarak görüyorsan iOS iyidir. Belki ilk kullanmaya başladığında özleyebilirsin ama dediğim gibi sade bir kullanım amacıyla alıyorsan alışırsın. :)

Geri
Yukarı