Android'den iPhone'a nasıl geçilir?

tolga1034

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben 2022 de iPhone kullanmıştım. O zamanlar yedeğimi bilgisayara almıştım. Onu şimdi geri yükledim yeni aldığım telefona. Bu süre zarfında Android cihaz kullandım ve WhatsApp olsun, geri kalan resimler vs. olsun, bunları nasıl iPhone'a geçirebilirim? Yardım edebilecek olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 2022 de iPhone kullanmıştım. O zamanlar yedeğimi bilgisayara almıştım. Onu şimdi geri yükledim yeni aldığım telefona. Bu süre zarfında Android cihaz kullandım ve WhatsApp olsun, geri kalan resimler vs. olsun, bunları nasıl IPhone'a geçirebilirim? Yardım edebilecek olan var mı?

IPhone'u kurarken Android'den geçir diye bir seçenek var, oradan yapabilirsin. Veya Android olan telefona "Move to iOS" uygulamasını yükleyerek de geçirebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 2022 de iPhone kullanmıştım. O zamanlar yedeğimi bilgisayara almıştım. Onu şimdi geri yükledim yeni aldığım telefona. Bu süre zarfında Android cihaz kullandım ve WhatsApp olsun, geri kalan resimler vs. olsun, bunları nasıl iPhone'a geçirebilirim? Yardım edebilecek olan var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı