Android'e nasıl CS:GO kurulur?

Snapdragon 845 işlemcili telefonlara Windows 10 kurabiliyoruz.
Bunun risklerini açıkladım, oyun oynayabiliyorsunuz Oneplus 6 telefonunuz varsa videoları da var zaten. Garantisini bozacaksınız ve tecrübesizseniz tamamen telefonu kaybedeceksiniz, kurtarmaya çalışırken de en iyi ihtimalle IMEInizi ve seri numaranızı kaybedeceksiniz.

Benim bilgisayardan 4 kat daha iyi... Benimki 30 FPS'i zor görüyor seninki sabit 60 FPS verir :D
Ama biraz araştırdığınızda bu durumun böyle olmadığını göreceksiniz. Mobil işlemciler fazla ısınmasın diye frekansı az olduğunu biliyorum. Belki yanlışımdır ancak böyle biliyorum. Bilgisayar işlemcileri soğutmaya sahip olduğu için frekansı yükseklere çıkabiliyor. Yanlışım varsa düzeltin.
Bunun risklerini açıkladım, oyun oynayabiliyorsunuz Oneplus 6 telefonunuz varsa videoları da var zaten. Garantisini bozacaksınız ve tecrübesizseniz tamamen telefonu kaybedeceksiniz, kurtarmaya çalışırken de en iyi ihtimalle IMEInizi ve seri numaranızı kaybedeceksiniz.
Yani saçmaydı zaten.

Ama biraz araştırdığınızda bu durumun böyle olmadığını göreceksiniz. Mobil işlemciler fazla ısınmasın diye frekansı az olduğunu biliyorum. Belki yanlışımdır ancak böyle biliyorum. Bilgisayar işlemcileri soğutmaya sahip olduğu için frekansı yükseklere çıkabiliyor. Yanlışım varsa düzeltin.

Yani saçmaydı zaten.
Macbook Air'i örnek alabiliriz ısınma durumunda, mobil işlemci sayılabilir ve pasif soğutmaya sahip. Düşük enerji kullanmasına rağmen verimli bir işlemci olduğundan dolayı iyi performans alabiliyoruz.

Macbook Air'i örnek alabiliriz ısınma durumunda, mobil işlemci sayılabilir ve pasif soğutmaya sahip. Düşük enerji kullanmasına rağmen verimli bir işlemci olduğundan dolayı iyi performans alabiliyoruz.
M2 fansız kullanılırsa benchmarklarda aşırı ısınıyor diye biliyorum. Ama M1 işlemci gerçekten çok iyi çalışıyor.

Wine
hocam winehq for Android deneyebilirsiniz. Ama ne kadar güvenilir olduğunu bilemem. Aşagida son sürüm ARM işlemciye uyumlu APK sürümünün antivirüs sonuçları var. Yine de yüklemek isterseniz linki bıraktım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230611_181903_Chrome.jpg
    Screenshot_20230611_181903_Chrome.jpg
    353,1 KB · Görüntüleme: 18
Limbo emulatör ile belki oynanabilir ama düşük performans verir 30FPS'yi geçemezsin.

Geri
Yukarı