Rehber Android'i PerformanceTweaker ve Androoster ile Hızlandırma [ROOT+TWRP]

Arkadaşlar dalga geçtiğiniz gibi gerçekten çok ısınmaz değil mi mhzeyle uğraşmadımda androosterdan birkaç ayarı okuyarak yaptım öyle soba falan demişsiniz öyle şeyler olmaz değil mi?

Merhaba kanka gerçekten güzel işe yarıyor fakat bende Pro sürümü de var onun için de ayar gösterebilir misin bir de ben YouTube'da görmüştüm mesela adam senin açmadığın bir tiki açmıştı ya da senin açtığın bir tiki kapatın diyordu acaba ne kadar doğru bir de bende performance tweaker uygulamasında GPU ayarı gözükmüyor Mali 450 ekran kartım var.

Rehber yararlı ama telefonda overclock olabilecek en saçma iş. Çok daha fazla ısınacak, batarya çok daha hızlı bitecek ve ölecek.

Kanka yıllardır bu şekilde kullanıyorum şarjından performansından kısalan tek şey yok.

Arkadaşlar dalga geçtiğiniz gibi gerçekten çok ısınmaz değil mi mhzeyle uğraşmadımda androosterdan birkaç ayarı okuyarak yaptım öyle soba falan demişsiniz öyle şeyler olmaz değil mi?

Yok kanka kesinlike dene.

Batarya biraz yiyor o kadar her şeyi güzel aşırı ısınma görmedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…