Android'te Play Store'u engelleme

Birüyelikismi

Yoctopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bir konu için yardıma ihtiyacım var. Şimdi ben de Samsung Galaxy Tab A8 var. Ben bu tablette Play Store'a ve belirli olanlar hariç internet sitelerine engel koymak istiyorum. Bunun en güvenilir ve bedava yolu nedir acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Telefonda uygulama ayarlarına gelip izinler kısmıdan uygulamaları kısıtlayabilirsin. İnternet siteleri için de aynısını tarayıcı üzerinden izinleri kısıtlayabilirsin.
Derdimi daha iyi anlatmam gerekiyordu galiba, benim hatam. Şimdi ben tablette Play Store'a ve kendim belirlediğim siteler hariç hiçbir şekilde bir yere erişim olsun istemiyorum. Ve bunu uzaktan kontrol edebileceğim bir şey istiyorum. Şu şirketlerde erişim kısıtlamaları sağlayan uzak bağlantılar gibi yani. İstediğime en yakın Samsung Knox var galiba anladığıma göre ama o da paralı. Bunun için yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Link için sağ olun. Play Store kısmını çözmüş olsakta internet için ne yapmamı önerirsiniz? Ve bu uygulama silinirse kilitler de kalkmaz mı? Bir de açıkçası bu uygulamanın kilit güvenliği ne kadar iyi onu da bilemedim. Kolayca kırılabilirmiş gibime geliyor. Şimdi deneyeceğim ona göre tekrar dönüş yaparım size. Teşekkür ederim tekrardan.

Link için sağ olun. Play Store kısmını çözmüş olsakta internet için ne yapmamı önerirsiniz? Ve bu uygulama silinirse kilitler de kalkmaz mı? Bir de açıkçası bu uygulamanın kilit güvenliği ne kadar iyi onu da bilemedim. Kolayca kırılabilirmiş gibime geliyor. Şimdi deneyeceğim ona göre tekrar dönüş yaparım size. Teşekkür ederim tekrardan.
İnternet konusunda BlockSite - Avoid Distractions - Google Play'de Uygulamalar bu uygulamayı kullanabilirsin.
Şifre kırma konusunda ise bu tür uygulamalar kendini sildirmek isteyenler için bir pop-up ile kaldırma menüsünü de şifreliyorlar ve böylece kaldırılmıyor.
Tek açıkları ise Android'te Güvenli Mod'a girince silinebiliyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı