Android'ten iOS'a geçince yaşadıklarınız nedir?

Galaxy J5 8 GB 2015ten iPhone 11'e geçiş yapmıştım. Pişmanım tabii şu an elime Android cihaz verin gözüm kapalı geçerim.
Artıları: Güvenlik. Yazılım optimizasyonu. Uzun cihaz desteği.
Eksileri: Kapalı bir yazılım. Kısıtlı ve yapabildiklerin çok yok.

Android'den daha akıcı daha güzel bir işletim sistemi. Kesinlikle daha kişiselleştirilebilir. Ayarlar menüsü daha detaylı Store kısmı çok daha akıcı çok daha iyi. Uygulamalar çok daha hızlı. Kısacası daha iyi. Benim tek sinirimi bozan şey geri tuşu bulunmaması bazen klavye kendi kendine açılıyor ve kapatamıyorum.
Hocam klavye meselesine takıldım. Cidden klavyeni nasıl kapatıyoruz?

Hocam bence o işlere hiç girişmeyin derim. Belki bozabilirsiniz bilemezsiniz. Ekranın sol tarafından sola kaydırınca önceki sayfaya alıyor zaten.

Peki arkadaşlar, geri tuşunu bizzat ayarlardan veya 3. parti uygulamalar ile aktive ede biliyor muyuz?

Önceden 5S ve Android telefon kullandığım için artık Jailbreak ve özgürlük yok. iOS çok kısıtlı geliyor bu aralar. 15.6 RC'de bekliyoruz bakalım. (XR)

Herkese merhaba.
Bu geçişin hangi avantaj ve dezavantajlarını gördünüz?
Kağıt üzerindeki verilerle değil, bizzat deneyimlerinizle kıyaslarsanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.
Geçmişteki bütün programların hepsini sil butonu nerede? Neden APK indiremiyorum yahu? Hocam Google nerde (safariyi anlamamıştım) ?!

Pil azalması, donanım olarak (kasma donma vs.) Azalması, ana ekran tuşuna alışmak zaman aldı, APK sıkıntısı, güvenli olduğumu hissetmek, kısıtlamada kalmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı