Androin İçin Navigasyon

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu gördükten sonra nutkum tutuldu. Şimdilik kullandığım bir özellik değil fakat ne zaman işe yarayacağı belli olmaz. Hazırlıksız yakalanmamak için bu konuyu açıyorum.

Telefonun kendi navigasyonu çalışmıyor yani daha beta gibi bir şey harita konumunu belirtiyor ama ondada farklı yeri gosteriyor. Belirlediği noktayla benim aramda 200, 300 metre fark var neredeyse.

Google storede de çok var ama 2, 3 tane denedim onlarda bir nevi aynı sorun çıkıyor.

Adam akıllı bir bildiğiniz program var mı? Android telefonlar için...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ücretli olanları tercih et derim. Ama bunun gibi programlar genelde augmented reality teknolojisini kullanıyor ;)

Evet bende yeni gördüm. Augmented reality ile gerçekten çok farklı bir boyut kazanmış.

Ücretli uygulamaların içinde de bir sürü seçenek var. Onlara da bir göz atayım, gözümden kaçmış olabilir. Google store yorumları çok küfürlü ve birisi çok iyi derken birisi çok kötü diyor. Onun için anlayamıyorsunuz indirmeden.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı