Andromeda 2024 vs Zio Fabric

Bütçe
10.000Tl

Karakurt5877

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar bütçem ortalama 10.000 TL ama 10.000 TL altı olursa daha iyi olur. Bu 2 koltuk arasında kaldım. Birisi zio alınmaz diyor, başka biri andromeda alınmaz diyor. Ne yapsam bilemedim. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Arkadaşlar bütçem ortalama 10.000 TL ama 10.000 TL altı olursa daha iyi olur. Bu 2 koltuk arasında kaldım. Birisi zio alınmaz diyor, başka biri andromeda alınmaz diyor. Ne yapsam bilemedim. Sizce hangisini tercih etmeliyim?
Bu koltukları denemiştim kendimde hawk kullanıyorum. Zio biraz daha iyi beli dolduruyor gibime gelmişti. Geçen haftada teknosaya uğradım HP Omen Citadel koltuk vardı deneneyim dedim. Gerçekten bu koltuklar onun yanında emanet gibi durduğunu anladım. Daha bir kaslı yapısı vardı ve çok çok daha rahattı malzeme kalitesi olarakta öyle. Mekanizması falan çok daha iyiydi tek eksi gördüğüm yanı deri olması. Bütçeni 12 ye falan çıkarabilirsen tavsiye ederim kesinlikle. Yakınında teknosa varsa gidip deneyebilirsin.

Bu koltukları denemiştim kendimde Hawk kullanıyorum. Zio biraz daha iyi beli dolduruyor gibime gelmişti. Geçen haftada Teknosa'ya uğradım HP Omen citadel koltuk vardı deneneyim dedim. Gerçekten bu koltuklar onun yanında emanet gibi durduğunu anladım. Daha bir kaslı yapısı vardı ve çok çok daha rahattı malzeme kalitesi olarak da öyle. Mekanizması falan çok daha iyiydi tek eksi gördüğüm yanı deri olması. Bütçeni 12'ye falan çıkarabilirsen tavsiye ederim kesinlikle. Yakınında Teknosa varsa gidip deneyebilirsin.

Hocam benim de aklımda Hp Omen ve Caugar var ama deri olduğundan dolayı kuşkudayım. Derisi uzun vadede soyulur mu veya terletir mı diye.

Bütçeyi aşıyor maalesef.

Hangisi sana daha iyi geldi ise onu al.

Hocam aslında andromeda güzel geldi ama okuduğum kadarıyla zionun malzeme kalitesi daha iyi. Arkadaşlarım da Hawk future al diyorlar.
Ama aslında HP Omen veya Cougar'ın kumaş versiyonu olsa gözüm kapalı alırım.

Bütçeyi aşıyor maalesef.

Hocam aslında andromeda güzel geldi ama okuduğum kadarıyla zionun malzeme kalitesi daha iyi. Arkadaşlarım da Hawk future al diyorlar.
Ama aslında HP Omen veya Cougar'ın kumaş versiyonu olsa gözüm kapalı alırım.

Hali hazırda exvega kullanıyorum daha önce zioyu bir kaç gün kullanma fırsatı buldum. Exveganın genel olarak malzeme kalitesi daha iyi.

Hocam benim de aklımda Hp Omen ve Caugar var ama deri olduğundan dolayı kuşkudayım. Derisi uzun vadede soyulur mu veya terletir mı diye.
Kesinlikle Teknosa'ya uğra bir dene malzeme kalitesi bunlardan çok çok daha üstünde ben buradayım diyor resmen. Mekanizma olarakta senkron mekanizma vardı yani bunların kullandığı standart mekanizmalardan daha iyi. Belimi çok güzel kavramıştı. Kumaş versiyonu da olsaydı keşke ama terzide üstüne örtü diktirirm dersen tavsiye ederim.

@KrizNoe hocam bilginiz var mı andromeda hangi amortisörü kullanıyor acaba veya iskeleti ?
1711013442705.png

@KrizNoe hocam bilginiz var mı andromeda hangi amortisörü kullanıyor acaba veya iskeleti ?
Eki Görüntüle 2146436
Exvega da Zio da metal iskelet ve amortisörler class 4 kullanılıyor. Farkları ayaklar zionun ayakları exvegadan daha iyi. Söylediğiniz modellerin hiç birinde benim bahsettiğim senkron mekanizma bulunmuyor. Senkron mekanizma arıyorsanız Hawk future, Exvega Pandora/Astra, xDrive Altay, HP Omen Citadel koltuklarda mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı