Andromeda 2024 vs Zio Fabric

Bütçe
10.000Tl
Arkadaşlar bütçem ortalama 10.000 TL ama 10.000 TL altı olursa daha iyi olur. Bu 2 koltuk arasında kaldım. Birisi zio alınmaz diyor, başka biri andromeda alınmaz diyor. Ne yapsam bilemedim. Sizce hangisini tercih etmeliyim?
Tamamen aynı kararsızlığı yaşıyorum. Zio'ya daha yakın gibiyim. İş gereği neredeyse tüm gün bilgisayardayım o yüzden benim için çok önemli

Exvega da Zio da metal iskelet ve amortisörler class 4 kullanılıyor. Farkları ayaklar zionun ayakları exvegadan daha iyi. Söylediğiniz modellerin hiç birinde benim bahsettiğim senkron mekanizma bulunmuyor. Senkron mekanizma arıyorsanız Hawk future, Exvega Pandora/Astra, xDrive Altay, HP Omen Citadel koltuklarda mevcut.

Hocam yanılıyorsunuz, Zio boru kullanıyor, oturakda çerçeve şeklinde ve içi boş, aslında exvega hariç çoğu firma bunu kullanıyor. Exvega da oturak altı tek parça tahminimce 4mm civarında bir sac var. Hem zio hem exvega kullandım.

Hocam yanılıyorsunuz, zio boru kullanıyor, oturakda çerçeve şeklinde ve içi boş, aslında Exvega hariç çoğu firma bunu kullanıyor. Exvega da oturak altı tek parça tahminimce 4mm civarında bir saç var. Hem zio hem Exvega kullandım.

Hocam WhatsApp üzerinden sordum da zio venom modellerinde demir kullanıyorlarmiş.

Hocam yanılıyorsunuz, zio boru kullanıyor, oturakda çerçeve şeklinde ve içi boş, aslında Exvega hariç çoğu firma bunu kullanıyor. Exvega da oturak altı tek parça tahminimce 4mm civarında bir saç var. Hem zio hem Exvega kullandım.

Hocam peki Exvega sünger de kaç dansite kullanıyor? Zio da 65 dansiteymiş

Hocam zio koltuğu satın aldım. İncelemeye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Geri
Yukarı