Andromeda Teknoloji güvenilir midir?

BlackVcard

Hectopat
Merhabalar, Sahibinden.com üzerinde satış yapan bu firma hakkında hiç alışveriş yapan bir tanıdığınız, yakınınız var mı? Bazı ürünlerde kutular "Sıfır" ibaresine rağmen açılmış olduğu anlaşılıyor ve bazı kutularda hafif zarar görmeler var onun dışında internet üzerinde kendi reklamını yapan bir firma değil ve bazı yorumlarda uzun zamandan beri sektörde olmalarına karşın olumlu ya da olumsuz bir yorumda yok. Sahibinden.com aracılığı ile burayı keşfettim. Her ne kadar telefonda görüştüğüm kişi toptancı olduğundan ötürü ucuza aldığını söylese de bir çok ürün piyasanın çok altında satılıyor. Düşünceleriniz neler ve buyurun sitenin linki: https://andromedateknoloji.sahibinden.com/

Merhaba, Sahibinden.com üzerinde satış yapan bu firma hakkında hiç alışveriş yapan bir tanıdığınız, yakınınız var mı? Bazı ürünlerde kutular "sıfır" ibaresine rağmen açılmış olduğu anlaşılıyor ve bazı kutularda hafif zarar görmeler var onun dışında internet üzerinde kendi reklamını yapan bir firma değil ve bazı yorumlarda uzun zamandan beri sektörde olmalarına karşın olumlu ya da olumsuz bir yorumda yok. Sahibinden.com aracılığı ile burayı keşfettim. Her ne kadar telefonda görüştüğüm kişi toptancı olduğundan ötürü ucuza aldığını söylese de birçok ürün piyasanın çok altında satılıyor. Düşünceleriniz neler ve buyurun sitenin linki: https://andromedateknoloji.sahibinden.com/

Hocam selam ben buradan bir 240Hz monitör aldim alali yaklaşık 2 ay oluyor üründe herhangi bir problem yok, sıfır diye satılıyor ancak ürünü kendileri paketledikleri belli ve cok bariz evet kutusu ve jelatinleri var fakat ürün sıfır degil ayrıca ürünün Power kısmında çok belirgin bir temassızlık söz konusu Power kablosu takılı olmasına ragmen monitörü 1 2 cm oynatın gidiyor 10sn düzeltmekle ugrasiyorsunuz ayrica adima herhangi bir fatura vs kesilmedi kendileri tarafindan.

Merhabalar, Sahibinden.com üzerinde satış yapan bu firma hakkında hiç alışveriş yapan bir tanıdığınız, yakınınız var mı? Bazı ürünlerde kutular "Sıfır" ibaresine rağmen açılmış olduğu anlaşılıyor ve bazı kutularda hafif zarar görmeler var onun dışında internet üzerinde kendi reklamını yapan bir firma değil ve bazı yorumlarda uzun zamandan beri sektörde olmalarına karşın olumlu ya da olumsuz bir yorumda yok. Sahibinden.com aracılığı ile burayı keşfettim. Her ne kadar telefonda görüştüğüm kişi toptancı olduğundan ötürü ucuza aldığını söylese de bir çok ürün piyasanın çok altında satılıyor. Düşünceleriniz neler ve buyurun sitenin linki: https://andromedateknoloji.sahibinden.com/
Kendisiyle birçok kez alışverişim oldu . Fiyatları makul ve istanbul içinde araçla ürün getirme veya satıcağınız birşeyi teslim alma gibi bir hizmetide mevcut . Ben birçok ürün aldım ürün sattım aldığım ürünlerde bir arıza problem vs karşılaşmadım ilanlarında nekadar sıfır yazsada hiçbir ürünü sıfır değildir fatura var garanti var yazar ama faturayı vermez bi sıkıntı yaşarsanız ürünün arkasında durmaz telefonla ulaşamazsınız ilgilenmez zaten kendisi sahibinden sayfasında sürekli firma ismi ve telefon numarası değiştirmekte çünkü çok olumsuz geri dönüşler ve tepkiler aldığı için her seferinde kendine yeni bir sayfa açıp o şekilde devam ediyor . Hiçbir şekilde sıfır ürün satmıyor fatura var dediği ürünün faturasını 3-5 gün sonra yolluyor bunu çok yaşadım Burdada aklıma gelen şey acaba sahte faturamı düzenletiyor gibisinden düşündürdü beni . Yeri yurdu dükkanı belli önceden evden yapıyordu bu işi sonradan dükkana geçti . Dürüst bi esnaf değil ticaretini yalanla dolanla döndürüyor diyeceklerim bu kadar

Yeni konular

Geri
Yukarı