Aniden vücut sıcaklığının artması ve burun akıntısı

Exupery

Centipat
Merhaba. Ben mezun bir öğrenciyim ve dershaneye gidiyorum. Bizim her cuma deneme sınavımız var. Bugün yine gittim, oturdum, çözüyorum. İlk 10 soruyu yaptım. Türkçede bir anda burun akıntısı ve vücut sıcaklığımda acayip bir artış oldu, ayrıca tuvaletim geldi ve sınavı bırakıp çıktım. Hiç böyle bir şey olmamıştı. Acayip moralim bozuldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben mezun bir öğrenciyim ve dershaneye gidiyorum. Bizim her cuma deneme sınavımız var. Bugün yine gittim, oturdum, çözüyorum. İlk 10 soruyu yaptım. Türkçede bir anda burun akıntısı ve vücut sıcaklığımda acayip bir artış oldu, ayrıca tuvaletim geldi ve sınavı bırakıp çıktım. Hiç böyle bir şey olmamıştı. Acayip moralim bozuldu.

Gribal enfeksiyon olabilir, ama günümüz malumiyetinde önlem almanız çok önemlidir.
Arkadaşımızın dediği streste sebep olmuş olabilir ama halsizlik gibi şeyler varsa dikkatli ol.

soru çözerken başınızı eğip ona yoğunlaştığınız için burun akması normal gibi geliyor ,tuvalete çıkma isteğide aynı şekilde strestende kaynaklı olabilir,fakat vücut sıcaklığı için bişey diyemiyorum,enfeksiyonda olabilir...

Yeni konular

Geri
Yukarı