Anime/Animasyon dizi önerisi

Kromish

Hectopat
5-6 yıldır yabancı dizi izliyorum. Bu zamana kadar hiç anime izlemedim. Ön yargım vardı ona karşı. Bugün bi' bakayım dedim. Uzun olmayan, gerçekten kaliteli animeler önerir misiniz?

Yürüyen şato
Ruhların kaçışı
Aşırıcılar
İzlemediysen tavsiye ederim, bende anime hiç sevmezdim ama bu ikisiyle ön yargım kırıldı

Son düzenleme:
5-6 yıldır yabancı dizi izliyorum. Bu zamana kadar hiç anime izlemedim. Ön yargım vardı ona karşı. Bugün bi' bakayım dedim. Uzun olmayan, gerçekten kaliteli animeler önerir misiniz?
Anime dizisi yerine filmi izleyerek başlayabilisiniz. Your Name, Silent Voice önerim ise.

benim cevabım biraz sönük kalıcak ama uzun bir anime istiyosanız one piece kısa ise one punch man bence iyidir

Benim cevabım biraz sönük kalacak ama uzun bir anime istiyosanız One piece kısa ise One punch man bence iyidir

One piece ile başlayıp daha ilk animeden türden soğusun. Güzel fikir. Türe giriş için vinland saga hem çok ekstrem görsel efektleri olmaması hem de kısa ve yeni grafikli olması nedeniyle tercih edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı