Anime bulamayan arkadaşlar için Underrated Anime Önerileri!

1-My Roommate is a Cat: Yalnız yaşayan baş karakterimizin kedi sahibi olmasıyla hayatı nasıl değişir onu anlatıyor ayrıca kedinin bakış açısı ve düşüncelerine de yer veriliyor bence hak ettiği değeri bulamamış bir anime. (Myanimelist members: 114,867)
2- Kakushigoto: Baş karakterimiz bir mangaka ama +18 tarzda komedi manga çiziyor ve küçük kızının bunu öğrenmesini istemediği için saklıyor. Komik ve duygusal bir baba kız ilişkisi anlatan hoş bir anime bence. (Myanimelist members: 156,769)
3- Kimi no Suizou wo Tabetai(Pankreasını Yemek İstiyorum): 300 bin members bence bu anime film için çok az. Sadece şunu söylüyorum duygusal bir anime seviyorsanız pişman etmez.

Hajime no ippo gerçekten muhteşem ve değeri bilinmedi herkese tavsiye ederim umarım 4.sezonu da çıkar.

Keyifle izlediğim birçok anime var güzel olmuş elinize sağlık.
Bende bir rehber hazırladıydım ama kaldı öyle .

İroni olarak sayıyorum ama yine de ters eleştirimi yapayım ben. Kardeşim bu konuyu sen açmadın ve senin önerilerin değil. Bir türlü bıkmadınız şu yok bu yok demeye adam tüm animeleri koysa yine bu yok diyeceksiniz koymamışsa koymamış işte, belki sevmedi nereden biliyorsun vazgeçin artık şu tüm öneri postlarının altına şu yok demekten. Instagram'da zaten ayrı, bir de güzelim sosyal de bu tür yorum yapıyorsunuz yapmayın lütfen.

İroni yapmıştım zaten ironi olarak saymışsınız pardon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…