Anime izlemek saçma mıdır?

Alakasız iki şey, zaman kaybı demedim aşırı ve saçma dedim bunu bir kere yazalım köşeye. İkincisi oyunların evreni ve hikayeleri var ve gayet mantıklı saçmalıklarla dolu olmayan kaliteli şeyler, örnek vermek gerekirse sadece RDR2'nin ana hikayesi 10 tane anime hikayesini 3-4'e katlar. Bu yüzden yanlış yorumlamayın, ama evet zaman kaybı oluyor aslında anime izlemek.
Gayet mantıklı ve saçmalıklarla dolu olmayan animeler de illa ki var. Anime deyince neden herkesin aklına etrafa boş boş büyüler atan, saçmalıklarla dolu, kanatlı vs. animeler geliyor anlamıyorum. Yani gayet mantıklı saçmalıklarla dolu olmayan kaliteli şeyler her şeyde var ya da yok. Senin bardağın ne tarafından baktığına bağlı.

Ülkemizde bu "eğeğeğ ezik çizgi film izliyon" takıntısı hala var. Yapılacak bir şey yok maalesef. Çevreme öneri yapıyorum ve çok beğeniyorlar. Şans vermek lazım.
İnternet ortamında kimsenin ''ezik çizgi film'' diye dalga geçtiğini hiç görmedim. Animeciler bence fazla abartıyorlar bu konuyu.

İnternet ortamında kimsenin ''ezik çizgi film'' diye dalga geçtiğini hiç görmedim. Animeciler bence fazla abartıyorlar bu konuyu.
Ezik çizgi film diye dalga geçtiklerini senden duyuyorum ilk defa. "Anime çizgi filmdir eğeğeğ" falan yapıyorlar.

Film izlemek ne kadar normal ise anime izlemek de o kadar normal. Galiba çizim olduğu için bu kadar garipseniyor. Siz hiç "film izlemek saçma mıdır? diye bir konu gördünüz mü? Ben görmedim.

Geri
Yukarı