Anime İzleyenler için oynatıcı önerisi: MPV Player

Adol125

Kilopat
Makaleler
1
Tesadüfen bir durum bu. Ben bayağıdır Pot Player kullanıyordum ama görüntüyü gereğinden fazla karanlık yaptığını tesadüfen öğrenince player arayışına girdim ve MPV Player'ı buldum. Önce iki player için ufak bir kıyas görseli atacağım ardından da MPV Player'ın linkini vereceğim.

pot.png

--------------------------------------------------Pot Player--------------------------------------------

mpv.png

--------------------------------------------------MPV Player---------------------------------------------

Mpv Player'ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Herhangi bir kurulum gerektirmez.
Release v6.0.3.0 · stax76/mpv.net

Kullanım kolaylığı açısından gördüğüm en iyi player MPV diyebilirim. Özellikle Dual-Audio veya birden çok alt yazı kullanıyorsanız bunlar arasındaki geçişler inanılmaz kolay olmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tesadüfen bir durum bu. Ben bayağıdır Pot Player kullanıyordum ama görüntüyü gereğinden fazla karanlık yaptığını tesadüfen öğrenince player arayışına girdim ve MPV Player'ı buldum. Önce iki player için ufak bir kıyas görseli atacağım ardından da MPV Player'ın linkini vereceğim.

Eki Görüntüle 1491491

--------------------------------------------------Pot Player--------------------------------------------

Eki Görüntüle 1491489

--------------------------------------------------MPV Player---------------------------------------------

Mpv Player'ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Herhangi bir kurulum gerektirmez.

Kullanım kolaylığı açısından gördüğüm en iyi player MPV diyebilirim. Özellikle Dual-Audio veya birden çok alt yazı kullanıyorsanız bunlar arasındaki geçişler inanılmaz kolay olmuş.
Hocam animelerle ilgili pek birsey bilmiyorum fakat Pot Player daha iyi ve canli degil mi?

Eki Görüntüle 1491491

Eki Görüntüle 1491489

Birincisi daha güzel bence.

Pot player daha iyi, daha canlı duruyor diyen arkadaşlar bir zahmet şu durumu da izah ederse sevinirim. Bu görüntü pot playerdan.

pot2.png

Doğru/olması gereken görüntü ise altta;
true.png

İndirip izleme kısmına gelince; bu bir amelelik değil. Tercih Meselesi.

Pot Player daha iyi, daha canlı duruyor diyen arkadaşlar bir zahmet şu durumu da izah ederse sevinirim. Bu görüntü pot Player'dan.

Eki Görüntüle 1491534
Doğru/olması gereken görüntü ise altta;
Eki Görüntüle 1491541

İndirip izleme kısmına gelince; bu bir amelelik değil. Tercih meselesi.

Hocam en üstte gösterdiğinizde pot Player daha iyi duruyordu. Sanırım durumdan duruma değişiyor.

Geri
Yukarı