Anime nereden izlenir?

Yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi, Animecix bulabileceğiniz en iyi uygulama, reklam izlemek istemezseniz de premiumu 1 TL sırf destek için premium alınır.

Oynatıcısı sıkıntılı olmayan, iyi bir yer biliyor musunuz?
Türkanitv'den izleyin. (İsim yasaklı olduğu için kısaltarak yazdım)
Her bölüm için birden fazla çevirmen grubu ve birsürü oynatıcı kullanıyorlar. Biri çalışmazsa ötekini kullanıyorsun hangisi daha hızlıysa onu kullanıyorsun felan. Türkçe altyazı olarak izleyebiliceğin en iyi yer orası.

Türkanitv'den izleyin. (isim yasaklı olduğu için kısaltarak yazdım)
Her bölüm için birden fazla çevirmen grubu ve bir sürü oynatıcı kullanıyorlar. Biri çalışmazsa ötekini kullanıyorsun hangisi daha hızlıysa onu kullanıyorsun falan. Türkçe alt yazı olarak izleyebiliceğin en iyi yer orası.

O kadar çok oynatıcı var ki sadece 1 tanesi çalışıyor ve oda iyi çalışmıyor.

O kadar çok oynatıcı var ki sadece 1 tanesi çalışıyor ve oda iyi çalışmıyor.
Öncelerde o oynatıcıların hemen hemen hepsi çalışıyordu. Normalde anime izlemem ama 2021de bir yerde görüp merak ettiğim için ufak 12 bölümlük yeni çıkmış bir seriyi izlemiştim. O sıra bütün hepsi çalışıyordu. Geçen ay girip aynı seriye bakayım dedim sadece 2 oynatıcı çalışıyordu onlardan da bir tanesi çok yavaştı diğerini kullandım.
Zamanla sitelerin kapanması, videoların site sahipleri tarafından silinmesi gibi sebeplerden dolayı maalesef dediğiniz gibi 1-2 tanesi çalışıyor.

Öncelerde o oynatıcıların hemen hemen hepsi çalışıyordu. Normalde anime izlemem ama 2021'de bir yerde görüp merak ettiğim için ufak 12 bölümlük yeni çıkmış bir seriyi izlemiştim. O sıra bütün hepsi çalışıyordu. Geçen ay girip aynı seriye bakayım dedim sadece 2 oynatıcı çalışıyordu onlardan da bir tanesi çok yavaştı diğerini kullandım.
Zamanla sitelerin kapanması, videoların site sahipleri tarafından silinmesi gibi sebeplerden dolayı maalesef dediğiniz gibi 1-2 tanesi çalışıyor.

Diziwatch en iyisi diyorlar şu anlık animemi oradan izliyorum fansub olarak kim belli değil ama çok iyi çevrilmiş.

Geri
Yukarı