Anime önerisi

eutrias

Decapat
Merhaba yeni bir anime arıyorum, izlediklerime benzer öneriler verirseniz sevinirim (Not: Sürekli cinsellik falan olan animeleri sevmiyorum Ecchi deniyor galiba)

İzlediklerim sırasıyla:

Tokyo Ghoul.
Jujutsu Kaisen.
Attack on Titan.
Demon Slayer.
Akame Ga Kill.

Merhaba yeni bir anime arıyorum, izlediklerime benzer öneriler verirseniz sevinirim (Not: Sürekli cinsellik falan olan animeleri sevmiyorum Ecchi deniyor galiba)

İzlediklerim sırasıyla:

Tokyo Ghoul.
Jujutsu Kaisen.
Attack on Titan.
Demon Slayer.
Akame Ga Kill.
naruto izleyin.
tek gerçek narutodur Naruto dışında bir gerçeklik yoktur. Naruto olmayasaydı Tofaş fen lisesini kazanamazdım. Naruto olmasaydı şu anda yaşamıyor olurduk Naruto olmasaydı evren var olamazdı. Naruto olmasaydı kimse rahat edemezdi. Naruto olmasaydı dünya kaosa sürüklenirdi.

Merhaba yeni bir anime arıyorum, izlediklerime benzer öneriler verirseniz sevinirim (not: Sürekli cinsellik falan olan animeleri sevmiyorum ecchi deniyor galiba)

İzlediklerim sırasıyla:

Tokyo ghoul.
Jujutsu kaisen.
Attack on titan.
Demon slayer.
Akame ga kill.

Son izlediklerimden tensei shitara slime dattaken vardı.

Naruto izleyin.
Tek gerçek narutodur Naruto dışında bir gerçeklik yoktur. Naruto olmayasaydı Tofaş fen lisesini kazanamazdım. Naruto olmasaydı şu anda yaşamıyor olurduk Naruto olmasaydı evren var olamazdı. Naruto olmasaydı kimse rahat edemezdi. Naruto olmasaydı dünya kaosa sürüklenirdi.

Hocam Naruto'ya cidden başlayasım var fakat bitirene kadar ömrüm biter gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı