Anime site önerisi

Hocam bağımsız ya da küçük çeviri grupları genelde animelerini Türkanime'ye yüklüyor. Benim Türkçe olarak bildiğim en genişi Türkanime.tv. Player sorunları yaşıyorsanız indirerek izlemenizi tavsiye ederim.
Genellikle popüler izlediğim için Player bulmadan yana sıkıntım olmuyor sorun İnternetimin kötü olması dolayısıyla 2-3 Player ile izleyebilirken onlarında kırık olması. Daha da kötüsü hazırlıyorsun ortamı yiyeceğini içeceğini bir bakıyorsun bulut eşitleme hatası. Akla gelmeyen küfürler yaratıyorum o sıra.

Genellikle popüler izlediğim için Player bulmadan yana sıkıntım olmuyor sorun İnternetimin kötü olması dolayısıyla 2-3 Player ile izleyebilirken onlarında kırık olması. Daha da kötüsü hazırlıyorsun ortamı yiyeceğini içeceğini bir bakıyorsun bulut eşitleme hatası. Akla gelmeyen küfürler yaratıyorum o sıra.
Öncesinden izlemek istediğiniz bölümleri indirin, öyle izleyin. İnternet kötüyse biraz yavaş iner ama bence en iyi çözüm bu.

Özellikle mobil için önerdiğim, Telegram'daki @animearsiv kanalından izlemenizi öneririm hocam. Basit bir site de yapmışlar, siteden izlemek istiyorsan destek amaçlı oraya da abonelik olabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı