Anime sitesinden ban yemek

Çok fazla paket göndermiş olabilirsiniz, ayrıca VPN kullanıyor musunuz?
Bir ara hanime.tv sitesinden IP ban yiyen gördüm, nasıl başarmışsa artık.

Merhabalar, bugün normal bir şekil de anime izlerken bir anda site kapandı ve tekrar açtığım zaman: "the owner of this website has banned your IP"
Yazısını aldım. İşin ilginci sitede hiçbir şey yapmamıştım yorum yapmadım yetkiliye küfür etmedim sadece girip anime izliyordum. Bu neden kaynaklı olabilir?

VPN açıp, girin.
-Eğer hesap açtıysanız oraya girerken, mümkünse hesapsız, ya da başka bir hesapla girin.
Ama eğer zaten hesap gereksinimi yoksa VPN açman yeterli olacaktır.
Çünkü IP adresinden, ban attığı için. VPN açarsanız IP adresesiniz gözükmeyecektir ve girebileceksiniz.

Site yabancı bir site değilse discord sunucularına girip yetkililere ulaşırsanız, sizde de bir hata yoksa sorununuz çözülecektir. Özellikle Türk Anime üzerinden bu şekilde banlananlar oluyor arada.

Merhabalar, bugün normal bir şekil de anime izlerken bir anda site kapandı ve tekrar açtığım zaman: "the owner of this website has banned your IP"
Yazısını aldım. İşin ilginci sitede hiçbir şey yapmamıştım yorum yapmadım yetkiliye küfür etmedim sadece girip anime izliyordum. Bu neden kaynaklı olabilir?

Hayrlı olsun. Üzülmenize hiç gerek yok, daha faydalı işlere yönelmeniz konusunda ısrarcı bir biçimdi rica ediyorum. Kendinizi faydalı işlerde geliştirmenizi ve daha faydalı, sağlıklı hobiler keşfetmenizi öneririm. :)

Tüm şansınızı kullanmışsınız.
Hangi siteden engellendiniz?

TürkAnimeTv

Hiç bilmiyorum reis :D

Site yabancı bir site değilse Discord sunucularına girip yetkililere ulaşırsanız, sizde de bir hata yoksa sorununuz çözülecektir. Özellikle Türk anime üzerinden bu şekilde banlananlar oluyor arada.

Sorunumu ilettim ve çözdüm modemi resetleyip IP değiştirirsek oluyormuş aslında basit bir şekilde çözülüyormuş sorun. D
Peki bu konuyu nasıl kapatacağım.

Türkanimetv.

Hiç bilmiyorum reis :D

Sorunumu ilettim ve çözdüm modemi resetleyip IP değiştirirsek oluyormuş aslında basit bir şekilde çözülüyormuş sorun. D
Peki bu konuyu nasıl kapatacağım.

Konuyu raporla ve konunun kapatılmasını söyle hatta ben senin için raporladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı