Anime Tavsiyesi Verir Misiniz?

Uzun süreli değil ama Tokyo Ghoul'e bakabilirsin. Hortlaklar evreni ilgi çekici geliyor. Anime versiyonunu pek sevemiyorum ama mangası benim için ayrıdır. Kafan karışabilir izlerken, konudan çok sapan kısımlar var hatta üstünde bile durulmayan konular.
Bir de şu uyarıyı yapayım: Naruto evreninden çıkıp başka bir evrene hemen dalmak pek doğru değil. Karakter gelişimi romantizm dışında çok güzel bir anime bence (zaten benim için tek elle tutulur kısmı karakter ve çizim, konu ilerleyişi yüzünden saçlarımı yolmaya başlamıştım). Kısa süreli bir seri izlemek daha uygun olur şu anlık.

Son düzenleme:
Arkadaşlar tavsiyeleriniz için cidden çok teşekkür ederim. Çok yardımcı oldunuz.
Karakter gelişimi, aksiyon, fantastik evren ve olayların olduğu animeler;
World trigger 2. sezonu çıkaracaklar. Ama net bir tarih yok.
Aşağıdaki seriler Çin animesi(Donghua olarak adlandırılır.) olduğundan, seslendirmeler garip gelebilir. Ayrıca çizim yerine, oyun motoru ile animasyon yapıyorlar.
Aksiyon ve dram içeren güzel seriler; (Dororo hariç hepsi uzun serilerdir.)
Kingdom taht kavgaları ve savaşları ele alan, detaylı bir anime diyebilirim. Mangası Japonya'da en çok satanlarda 3. sırada geziyor. İlk sezonu garip bir animasyon ile yapıldığından, çoğu kişi başlamadan bırakıyor. Ama aralarında devam etmeni istediğim tek seri olabilir.
Spor animesi olarak tavsiye ettiğim seri;
Fairy tail önerenler olacaktır. Gerçekten vakit kaybıdır. Şiddetle tavsiye etmediğim bir animedir.
Aslında Fairy tail ve One piece birbirine benziyor. One piece her konuda Fairy tail göre daha iyi.
One piece ise Naruto çok seven biri olarak, sana tavsiye etmiyorum. O aradığın fantastik evren ihtiyacından çok, aksiyon odaklı bir animedir. Aksiyon güzeldir ama emin ol Naruto sonra izleyince sarmayacaktır. Naruto vb. hissettiğin, karakterin gelişiyor ya da büyüyor hissini çok iyi yansıtmıyorlar. Ben o yüzden tavsiye etmiyorum.
Bunu da ayrıca atasım geldi. Naruto Shippuden ile Dram tarzını da iyi yansıtmıştır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bi sorum daha olucaktı size bilgili birine benziyorsunuz. Ben şuan da turkanime üzerinden izliyorum. İzlediğim animeleri indirme şansım var mı ya da indirmemize olanak sağlayan bir site, alt yazılı şekilde?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı