Animeevim.com güvenilir mi?

Osmaneys

Kilopat
Daha fazla  
Animeevim.com sitesinden Tokyo Ghoul maskesi almayı düşünüyorum ama güvenilir bir site mi bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende araştırırken 1 hafta önce bu konuya denk geldim. Hiç cevap yazan olmamış, instagram sayfalarında çok referans vardı, bende deneyim diyerek 1 adet tişört sipariş ettim. Ürün tam beklediğim gibi yaklaşık 2 günde elime ulaştı. Şimdi naruto kafa bandı ile mha figürü sipariş ettim, sabırsızlıkla bekliyorum. 😁

Yani sonuç olarak bence güvenilir bir site, hatta kargonun içinde hediye kart ve şeker geldi, bundan sonra favori sitelerimden birisi 😀 Benden başka araştıran insanlar olursa diye de mesaj atayım dedim. 😎

Bende araştırırken 1 hafta önce bu konuya denk geldim. Hiç cevap yazan olmamış, Instagram sayfalarında çok referans vardı, bende deneyim diyerek 1 adet tişört sipariş ettim. Ürün tam beklediğim gibi yaklaşık 2 günde elime ulaştı. Şimdi Naruto kafa bandı ile mha figürü sipariş ettim, sabırsızlıkla bekliyorum. 😁

Yani sonuç olarak bence güvenilir bir site, hatta kargonun içinde hediye kart ve şeker geldi, bundan sonra favori sitelerimden birisi 😀 Benden başka araştıran insanlar olursa diye de mesaj atayım dedim. 😎

Acaba figürler orijinal mi? Ben de Levi figürü sipariş verecektim.

Ben 5-6 kere sipariş verdim arkadaşlar 😀 hiç sorun yaşamadım 2 gün içerisinde elime ulaştı ürünler hep. Şuana kadar aldığım ürünlerin hepsi kaliteliydi. Anime ürünleri satan yer zaten Türkiye'de bulamıyorken ben çok memnun kaldım. Hatta en son Draken'in kimonosundan aldım. 😍

Ben 5-6 kere sipariş verdim arkadaşlar 😀 hiç sorun yaşamadım 2 gün içerisinde elime ulaştı ürünler hep. Şu ana kadar aldığım ürünlerin hepsi kaliteliydi. Anime ürünleri satan yer zaten Türkiye'de bulamıyorken ben çok memnun kaldım. Hatta en son Draken'in kimonosundan aldım. 😍

Kargo parası var mı acaba? Varsa ne kadar? Değişiyor mu? Ona göre mha kimlik kartlarından sipariş edeceğim de.

1639340330954.png

Yeni konular

Geri
Yukarı