Animus Assassin's Creed Origins Ana oyun + 2 DLC Türkçe yaması

Anladım hocam ne demek istediğinizi, aslında ben Odyssey yamasına baktım ama bulması çok zor olmadı hatta Technopat'ta birçok konu var o yüzden tekrar konu açsammı bilemedim.

Hocam bende Ubisoft Connect üzerinden oynuyorum 1650 laptop var herhangi çökme ya da bu tür bir şey yaşamadım, klasik olacak biraz ama ekran kartı ve diğer sürücüleriniz güncel mi? NVIDIA GeForce Experience kurulu mu? En son ne zaman format atıldı? Oyun dosyalarını doğrulayıp ve Türkçe yamasız- yamalı ayrıyeten denediniz mi? Benim böyle bir sorunum olsa aklıma ilk bunlar gelir ve baktım olmuyor format atarım ya da W11'e geçerim.

Hocam selam. VirusTotal'dan tarayamadım boyut büyük geldi virüs var mı? Güvenilir mi ve çeviri doğru mu?

Hocam selam. VirusTotal'dan tarayamadım boyut büyük geldi virüs var mı? Güvenilir mi ve çeviri doğru mu?

Merhaba hocam. Boyuttan dolayı bende tarayamadım ama şu an bilgisayarımda yüklü ve herhangi bir virüs uyarısıyla karşılaşmadım ya da herhangi bir sorun yaşamadım. Çeviri ise gayet düzgün ve emek verildiği açık. Halihazırda bu çevirinin yanına yaklaşabilecek bir çeviri olduğunu düşünmüyorum, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz, iyi oyunlar.

Teşekkürler.

Şuan olmuyor hocam. Oyunu türkçe yama yapınca masaüstüne atıyor. Ne yapmak lazım. Yada başka sürüm var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…