Ankara içi bilgisayarcı önerisi

Acemi99

Decapat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba, bilgisayarımın yeni garantisi bitti ve biraz yavaşladığını gördüm, galiba ilk bakımının zamanı geldi. Ankara Kızılay ya da ulusta bizzat sizin gidip deneyimlediğiniz bakım işlerini yaptıracağım güvenilir bir bilgisayarcı önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Isınma sorunun yoksa yavaşlama Windows kaynaklıdır. Kendin temiz format atıp debloat yaparsan ilk günkü gibi olur. Onun dışında yapamam diyorsan parçaların seri numaraları dahil her şeyini AIDA64 üzerinden fotoğrafını çek. İleride başın ağrımaz.

Bir format ve dandik macun için tonla para verme. Her şeyi kendin yapabilirsin. Bilgisayarın üstüne kezzap dökmediğin veya elektriksel yakmadığın sürece bozulmaz.

Kardeşimin laptop'ı 10 yıldır bakım görmemişti, burada bakım yaptırdık. Oldukça memnun kaldık açıkçası.

Bence boşuna bakım diye götürüp para vermeye gerek yok, laptop ise ısınma sorunu yaşıyorsanız içini temizletmek için götürebilirisiniz hatta sizde temizleyebilirsiniz zor bir şey değil. Ha temizlediniz hala sorunlu, termal macun ile alakalı bir sıkıntı olabilir.

Yavaşlama sorunu yaşıyorsanız direk format atın, arkaplanda çalışanları kapatın. Masaüstü ise zaten direk açıp temizleyebilirsiniz çok zor bir şey değil bence.

Kardeşimin laptop'ı 10 yıldır bakım görmemişti, burada bakım yaptırdık. Oldukça memnun kaldık açıkçası.
Bizzat kendiniz gittiniz mi acaba tamir için. Malum bu zamanda güvenilir dürüst kişiler bulmak zor 🙏

Bence boşuna bakım diye götürüp para vermeye gerek yok, laptop ise ısınma sorunu yaşıyorsanız içini temizletmek için götürebilirisiniz hatta sizde temizleyebilirsiniz zor bir şey değil. Ha temizlediniz hala sorunlu, termal macun ile alakalı bir sıkıntı olabilir.

Yavaşlama sorunu yaşıyorsanız direk format atın, arka planda çalışanları kapatın. Masaüstü ise zaten direk açıp temizleyebilirsiniz çok zor bir şey değil bence.

Format attım fakat hâla yavaşlama mevcut, termal ve temizlik lazım fakat benim de bu işlere elim hiç yatkın değil, zarara girerim o yüzden bilene götürmek daha iyi olur benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı