Satılık Ankara içi PC donanımları

@ramazandeveli Samsung 860 EVO SSD 250 GB var mı sizde 300₺ civarına? İkinci el aramıyorum ama iyi durumda varsa düşünebilirim.

Biliyorum hocam Ankara içi elden alma ihtimali olduğu için sormak istedim.
İyi durumda 2. el olursa da bakabilirim hem @yhenn
Merhaba, SSD'lerde fiyatlar geriledi. Dediğiniz gibi 300 TL cıvarı sıfırları satılmakta. Bende bu modelin ikinci eli yok. Bende artık ikinci elde SSD almıyorum. Herkes afedersiniz çıldırmış durumda 400 TL alımı var sıfırı 300 TL olan SSD'yi ikinci elde 300 TL'ye satıyorlar.. Bu aralar ikinci el SSD alınmaz/satılmaz. Ben SSD satışlarımı durdurdum sadece yaptığım sistemlerime kullanmaktayım. Başka parçalarda yardımcı olmaya çalışayım.

Merhaba, SSD'lerde fiyatlar geriledi. Dediğiniz gibi 300 TL cıvarı sıfırları satılmakta. Bende bu modelin ikinci eli yok. Bende artık ikinci elde SSD almıyorum. Herkes afedersiniz çıldırmış durumda 400 TL alımı var sıfırı 300 TL olan SSD'yi ikinci elde 300 TL'ye satıyorlar.. Bu aralar ikinci el SSD alınmaz/satılmaz. Ben SSD satışlarımı durdurdum sadece yaptığım sistemlerime kullanmaktayım. Başka parçalarda yardımcı olmaya çalışayım.

Birkaç ay sonra 16GB RAM alacağım. Temmuz sonlarında ben size yazarım tekrar ama elinize ucuz ve kaliteli bir ürün gelirse de etiketlersiniz beni.

Hocam ben halen i5 2500K için beklemedeyim. Geldi mi stoklara?

1 senedir boşta duran MSI H110M Pro VD anakart ve i3 6098P işlemcim var almayı düşünür müsünüz?

Geri
Yukarı