Satılık Ankara içi PC donanımları

Maalesef en yakın seçeneğim HD 7870 dir.
Elinde 4 aylık bir makine var. Satışa çıkartıyorum. Ankara Batıkent te oturuyorum. İzmir de çalışıyorum ama. Sistemim satılık. Koyduğum fiyatta ciddi bir indirim yapacağım. İlgileniyorsanız bakabilirsiniz. Parçalardan anlayan birisiniz sizinle anlasabiliriz. Değerlendirmek isterseniz whatsapp bağlantısı kurabiliriz.

RTX 2060 var mı elininizde.
Sadece listedekiler satışta.

Elinde 4 aylık bir makine var. Satışa çıkartıyorum. Ankara Batıkent te oturuyorum. İzmir de çalışıyorum ama. Sistemim satılık. Koyduğum fiyatta ciddi bir indirim yapacağım. İlgileniyorsanız bakabilirsiniz. Parçalardan anlayan birisiniz sizinle anlasabiliriz. Değerlendirmek isterseniz whatsapp bağlantısı kurabiliriz.

İnceleyeyim, uygun düşerse görüşürüz.

Merhaba elimde i3 4130 ve 4 GB 1600MHZ DDR3 RAM var. İlgilenirseniz mesaj atayım.

Merhaba elimde i3 4130 ve 4 GB 1600MHZ DDR3 RAM var. İlgilenirseniz mesaj atayım.
Peki Ryzen5 komple kasa fiyat alabilir miyim?
Arkadaşlar "05070207807" Whatsapp üzerinden devam edelim.
Buraya rakam/ ürün yazamıyorum. Yazarsam bir ay sonra okuyan da, aynı şartlarda devam etmek istiyor. Oysa, bir ayda neler değişiyor neler. Piyasa alt üst oluyor. Özel mesaj sistemi de, anladığım kadarı ile istismar ediliyor. O anlamda bu şekil ilerlemek zorundayım.

Kendisi ile alışverişim oldu. Gayet güvenilir her şey söylendiği gibi gerçekleşti. Memnun kaldım ürün almak isteyen arkadaşların içi rahat olsun

Yeni konular

Geri
Yukarı